BulkFileChanger BulkFileChanger 1.70

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BulkFileChanger to niewielka aplikacja do modyfikowania wielu plików w tym samym czasie.

Po uruchomieniu narzędzia możemy dodawać wybrane dokumenty lub całe foldery (techniką „przeciągnij i upuść”, poprzez funkcję „kopiuj i wklej” lub wykorzystując opcję „dodaj pliki” z okna dialogowego), a następnie zmieniać ich atrybuty (np. tylko do odczytu lub ukryty w systemie), datę modyfikacji i wiele innych parametrów. Istnieje również możliwość zdefiniowania w jaki sposób mają być uruchamiane wskazane pliki (np. zminimalizowane lub zmaksymalizowane).

Warto dodać, że BulkFileChanger pozwala na wyeksportowanie listy plików do plików zapisanych w formacie HTML, TXT, XML lub CSV.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!