reklama

BullGuard Spamfilter

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BullGuard Spamfilter jest darmowym i cenionym przez użytkowników filtrem antyspamowym, który chroni skrzynkę pocztową przed niepożądanymi wiadomościami. Potrafi on skutecznie usuwać niechcianą korespondencję o charakterze reklamowym, niebezpieczne wiadomości oraz zabezpiecza nas przed phishingiem.

Program wbrew pozorom jest bardzo prosty w obsłudze. Wspiera takie klienty pocztowe jak Outlook, Thunderbird, Windows Live Mail oraz IncrediMail, a jego działanie opiera się w głównej mierze na często aktualizowanej i tworzonej przez społeczność użytkowników bazie danych. Użytkownik może oczywiście również samodzielnie tworzyć "białe" i "czarne" listy. BullGuard Spamfilter potrafi nałożyć blokadę na pojedyncze adresy e-mail, jak również całą domenę.

Narzędzie pozwala użytkownikowi w znacznym stopniu ograniczyć liczbę wiadomości spamowych, jakie każdego dnia trafiają do jego skrzynki e-mail. BullGuard Spamfilter potrafi również zapobiegać zjawisku phishingu, które polega na podszywaniu się pod zaufanych nadawców oraz np. wyłudzaniu cennych i poufnych danych. Zarządzanie listą zaufanych i blokowanych nadawców odbywać się może wygodnie z poziomu klienta pocztowego.

Uwaga!

  1. BullGuard Spamfilter udostępniony został bezpłatnie, jednak przy każdym jego uruchomieniu wyświetlana jest informacja zachęcająca do zakupu oprogramowania BullGuard Internet Security.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
FreeWare_RK   21 #4 25.05.2016 03:04

@80mentor: Tak, ostatnia aktualizacja 2012r. Nadal tu jest, i to nie tylko to, masa takich aplikacji od dawna nierozwijanych a nadal tu będących a nie w dziale archiwalne.

Dementor   38 #3 10.01.2016 10:51

@so69: Jeśli tak to ten program powinien być usunięty, w takowej wersji.

so69   4 #2 27.06.2013 00:03

Niestety producent programu zakończył możliwość rejestracji, więc nie ma możliwości korzystania z bezpłatnej wersji.

djkarateka   5 #1 25.08.2012 13:07

Testował Ktoś ten program? Jak się sprawuje?

reklama