BullGuard Spamfilter BullGuard Spamfilter

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

BullGuard Spamfilter jest darmowym i cenionym przez użytkowników filtrem antyspamowym, który chroni skrzynkę pocztową przed niepożądanymi wiadomościami. Potrafi on skutecznie usuwać niechcianą korespondencję o charakterze reklamowym, niebezpieczne wiadomości oraz zabezpiecza nas przed phishingiem.

Program wbrew pozorom jest bardzo prosty w obsłudze. Wspiera takie klienty pocztowe jak Outlook, Thunderbird, Windows Live Mail oraz IncrediMail, a jego działanie opiera się w głównej mierze na często aktualizowanej i tworzonej przez społeczność użytkowników bazie danych. Użytkownik może oczywiście również samodzielnie tworzyć "białe" i "czarne" listy. BullGuard Spamfilter potrafi nałożyć blokadę na pojedyncze adresy e-mail, jak również całą domenę.

Narzędzie pozwala użytkownikowi w znacznym stopniu ograniczyć liczbę wiadomości spamowych, jakie każdego dnia trafiają do jego skrzynki e-mail. BullGuard Spamfilter potrafi również zapobiegać zjawisku phishingu, które polega na podszywaniu się pod zaufanych nadawców oraz np. wyłudzaniu cennych i poufnych danych. Zarządzanie listą zaufanych i blokowanych nadawców odbywać się może wygodnie z poziomu klienta pocztowego.

Uwaga!

  1. BullGuard Spamfilter udostępniony został bezpłatnie, jednak przy każdym jego uruchomieniu wyświetlana jest informacja zachęcająca do zakupu oprogramowania BullGuard Internet Security.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!