BulletProof FTP Server 2019 0.0.51

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Serwery WWW i FTP (dla specjalistów IT)
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BulletProof FTP Server to serwer FTP pozwalający m. in. na monitorowanie ruchu, zarządzanie użytkownikami, tworzenie grup, zabezpieczanie protokołu FTP i znacznie więcej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wydajność, funkcjonalność, wiele opcji konfiguracji, umożliwia każdemu użytkownikowi przydzielenie adresu IP
Wersja testowa pozwala tylko na 15 dni darmowego korzystania z programu
ocena użytkownika
05.05.2017 13:53 • Recenzja do wersji 2017 2.0.35

BulletProof FTP Server to prosty i wydajny serwer FTP do instalacji i zarządzania. Dzięki niemu zyskujemy całkowitą kontrolę nad połączonymi, jak i możemy również nawiązać korespondencję z użytkownikami. Wszystkie funkcje są dostępne z łatwego w użyciu interfejsu graficznego. Program tworzy rozbudowane statystyki oraz umożliwia wznawianie zerwanych sesji i monitorowanie aktywności serwera. Ponadto pozwala monitorować aktywność serwera FTP, analizować nadrzędną kontrolę użytkownika, nazwy użytkowników, limity użytkowników, transfery, cache katalogów. Program posiada również wbudowane funkcje wymiany plików z wymuszonymi plikami do wgrywania / pobierania, statystykami serwera FTP oraz statystyką użytkownika i generowaniem statusu użytkownika, jak i obsługę języka skryptowego, który pozwala na automatyzację pewnych powtarzających się zadań. Jak dla mnie program z wszech miar godny polecenia jak nie do stałego użytku to przynajmniej do przetestowania.

interfejs, rozbudowana konfiguracja, możliwość korespondowania z użytkownikami
program płatny
ocena użytkownika
20.10.2016 15:05 • Recenzja do wersji 2014.1.2.21

Program sprawdza się bardzo dobrze, choć jest niestety płatny. Udostępnianie zasobów jest łatwe i przyjemne. Interfejs graficzny wygodny i przejrzysty. Plus za bardzo rozbudowaną konfigurację: jest naprawdę dużo opcji które możęmy ustawiać: limity użytkowników, transfery itp. Program godny polecenia, rozwijany no ale niestety płatny i to odstrasza, choć myślę że warto chociaż przetestować.