BulletProof File Copy 1.53

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Prosty, bezpłatny program pomagający w odzyskaniu plików z fizycznie uszkodzonego nośnika (dotyczy to przede wszystkim płyt CD/DVD i dyskietek), kiedy próba normalnego kopiowania kończy się komunikatem "System nie może czytać z określonego urządzenia", lub podobnym.

Program podejmuje próbę skopiowania wskazanego pliku do określonej lokalizacji (np. na dysk twardy) zachowując oryginalną strukturę i długość pliku. Rzecz jasna, fragmenty pliku, które zapisane były na uszkodzonych fizycznie miejscach nośnika nie mogą być odzyskane ale cały plik można poddać dalszej obróbce w celu choćby częściowego odtworzenia zapisanych w nim danych. Warunkiem rozpoczęcia odzyskiwania plików jest możliwość odczytania struktury folderów i plików nośnika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!