Bullets of a Revolver

Strona główna Windows Gry Bijatyki
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Miłośnicy darmowych bijatyk wszelkiej maści powinni zwrócić uwagę na bezpłatny projekt Bullets of a Revolver. Wbrew pozorom nie jest to strzelanka, ale właśnie pojedynek na ciosy z udziałem wielu interesujących postaci rodem z westernów. Ich wygląd specjalnie przerysowano, uzyskując oprawę trochę jak z kreskówki, co ma swój urok. Przy tym wszystkim to zaawansowana produkcja jeśli o tzw. kombosy chodzi.

Niby do dyspozycji dostajemy tylko atak ręką, nogą oraz rzut, ale przy umiejętnym łączeniu ciosów w łańcuszki da się wyprowadzać naprawdę efektowne wiązanki razów. W trybie przeciw komputerowi oraz żywemu graczowi do wyboru mamy aż dziesięciu zawodników, w tym charakterystycznego kowboja, szeryfa, Indiankę z łukiem, bitnego Irlandczyka czy uzbrojonego w śmiercionośne ostrze w formie krzyża wielebnego.

Co ciekawe, tryb fabularny nie został potraktowany po macoszemu, jak to bywa w bijatykach. Poza starciami, pojawiają się w nim liczne mini gry. Weźmiecie udział w emocjonującej ucieczce na koniu, wywożeniu skarbu z kopalni, turnieju tanecznym czy nawet pojedynku rewolwerowców. Już na samym początku opowieści przyjdzie także stawić czoła dzikiemu bizonowi. Już dla tych tylko atrakcji warto projekt sprawdzić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!