r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Burning Gears na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Burning Gears - wyjątkowe, multiplayerowe wyścigi będące pewnym odzwierciedleniem słynnego wyścigu bolidów Formuły 1 ulicami Monte Carlo. Wyjątkowość rajdów w Burning Gears polega właśnie na tym, że rozgrywają się one praktycznie w samym sercu stolicy Austrii, w Wiedniu, wśród spacerujących turystów, dorożek, starych tramwajów oraz tamtejszych wielu zabytkowych budowli.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów?

W grze dostępne są 3 główne tryby rozgrywki, Training, w którym mamy możliwość zapoznania się z trasami oraz możliwościami dostępnych modeli samochodów, Friendly match, gdzie do rywalizacji możemy przystąpić z naszymi znajomymi z sieci, których mamy odnotowanych w dostępnym wraz z instalatorem gry, specjalnym komunikatorze o nazwie Game Alarm. Dzięki niemu łatwo i szybko możemy nie tylko porozmawiać ze znajomkami, ale również zaprosić ich do wspólnej zabawy. Ponadto aplikacja umożliwia otrzymywanie wszelkich informacji od producenta gry o nadchodzących turniejach, zawodach i innych planowanych imprezach. Trzeci tryb to Tuning Race, gdzie mamy możliwość zaprezentowania swojego podrasowanego wozu i zmierzenia się z zawodnikami z poza listy naszych znajomych.

W celu polepszenia parametrów swojego pojazdu należy udać się do specjalnego Sklepu, w którym zaczynamy przygodę z 1000 tzw. Twistsów pełniących rolę specjalnych punkcików za nasze umiejętności; i to one decydują w efekcie końcowym o naszej pozycji w ogólnym rankingu. Ich dorobek powiększamy w zasadzie po każdym wyścigu, a przyznawana ilość jest określana proporcjonalnie do lokaty. Za Twistsy możemy zmienić w garażu kolor, lakier, głośność i rodzaj klaksonu, usposobić nasze auto w takie atrybuty jak niewykrywalność na mapie dla przeciwnika, turbo doładowanie dla silnika czy chwilowe rozpływanie się w powietrzu. Niestety takie parametry jak moc jednostki napędowej czy zawieszenie objęte są niestety innymi formami płatności, ale to już oddzielna historia.

r   e   k   l   a   m   a

To "rozpływanie się" w powietrzu okazuje się niezwykle przydatne, gdy prowadzimy rozgrywkę metodą Capture the Twists. To ciekawe zawody polegające na jak najszybszym dotarciu do ściśle określonego miejsca na mapie i przejechaniu przez nie jako pierwsi. Następnie trzeba umiejętnie zmylać przeciwników i uciekać krętymi ścieżkami Wiednia najdłużej jak się da, najlepiej przez co najmniej 60 sekund, wówczas gwarantuje nam to wygraną i bonusy w postaci wspomnianych wcześniej Twistsów.

O czym warto pamiętać w grze? Otóż o tym, że nasza pozycja w rankingu jest określana przez czas wyścigu oraz naszą wiarygodność. Chodzi o to, iż wzrasta ona nie tylko wraz z coraz większą liczbą odbytych wyścigów po jak największej liczbie tras, ale również wraz z liczbą wyścigów ukończonych. Motywuje to graczy do kontynuowania rywalizacji nawet po kiepskim starcie czy nieudanym wejściu w pierwszy zakręt. Stanowi to odzwierciedlenie motta nadanego grze przez jej producentów, a mianowicie: "Nigdy się nie poddawaj!". Zatem nie poddawaj się i do dzieła!

Grę Burning Gears można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Wyścigi

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje bardzo oczekiwanego Crysis 2, a także uroczego Kirby's Epic Yarn na Wii. Zapowiadamy ponadto przerażająco trudne Dark Souls, jak również sprawdzamy w akcji nowego pada dla konsoli Microsoftu - Special Edition Xbox 360 Controller.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.