r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Burning Studio 14 — Ashampoo świętuje 14. urodziny

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Firma Ashampoo świętuje właśnie 14 lat istnienia na rynku i z tej okazji udostępnia najnowszą wersję jednego z najpopularniejszych narzędzi do nagrywania danych — Ashampoo Burning Studio 14. W związku z dzisiejszą premierą mamy dla Was do rozlosowania 14 licencji na pełną wersję aplikacji.

Spostrzegawczy zauważą, że producent postanowił pominąć w numeracji programu pechową 13 i najnowszą wersję oznaczyć liczbą wyżej. Jak podkreśla Sebastian Schwarz (CEO Ashampoo), taki zabieg został zastosowany przede wszystkim z powodu 14 rocznicy powstania firmy. Wydawało się więc naturalne by najpopularniejszy program tworzony przez niemiecką firmę nosił w tym roku również numer 14. Możliwości programu doceniło już ponad 30 mln użytkowników na całym świecie.

W Ashampoo Burning Studio 14 postanowiono całkowicie odświeżyć interfejs użytkownika. Pojawiły się nowe animacje, a dostęp do poszczególnych funkcji programu jest szybszy niż w poprzednich odsłonach programu. Poza zmianami wizualnymi wersja 14 oferuje również kilka nowych funkcji. Jedną z nich jest możliwość nagrywania zaszyfrowanych nośników za pomocą algorytmu AES-256. Ashampoo Burning Studio 14 pozwala również na automatyczne pobieranie okładek dla rippowanych płyt Audio oraz umożliwia tworzenie kopii zapasowych urządzeń mobilnych. Aktualnie obsługiwane są telefony i tablety z systemem Android i iOS. Kolejną nowością jest tryb kompakt, pozwalający na szybkie nagrywanie danych.

r   e   k   l   a   m   a

Konkurs!

Mamy dla Was do rozlosowania 14 subskrypcji aktywujących pełną wersję programu Ashampoo Burning Studio 14. Co należy zrobić by wziąć udział w losowaniu? Wystarczy posiadać konto w serwisie i skomentować poniżej materiał z dopiskiem w treści komentarza "Ashampoo Burning Studio 14 happy bday!". Losowanie odbędzie się 29 listopada, a wyłonione osoby znajdą klucze licencyjne w swoich profilach. Zachęcamy także wszystkich do polubienia oficjalnego profilu Ashampoo na Facebooku.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.