Burning Studio 14 — Ashampoo świętuje 14. urodziny

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ashampoo świętuje właśnie 14 lat istnienia na rynku i z tej okazji udostępnia najnowszą wersję jednego z najpopularniejszych narzędzi do nagrywania danych — Ashampoo Burning Studio 14. W związku z dzisiejszą premierą mamy dla Was do rozlosowania 14 licencji na pełną wersję aplikacji.

Spostrzegawczy zauważą, że producent postanowił pominąć w numeracji programu pechową 13 i najnowszą wersję oznaczyć liczbą wyżej. Jak podkreśla Sebastian Schwarz (CEO Ashampoo), taki zabieg został zastosowany przede wszystkim z powodu 14 rocznicy powstania firmy. Wydawało się więc naturalne by najpopularniejszy program tworzony przez niemiecką firmę nosił w tym roku również numer 14. Możliwości programu doceniło już ponad 30 mln użytkowników na całym świecie.

W Ashampoo Burning Studio 14 postanowiono całkowicie odświeżyć interfejs użytkownika. Pojawiły się nowe animacje, a dostęp do poszczególnych funkcji programu jest szybszy niż w poprzednich odsłonach programu. Poza zmianami wizualnymi wersja 14 oferuje również kilka nowych funkcji. Jedną z nich jest możliwość nagrywania zaszyfrowanych nośników za pomocą algorytmu AES-256. Ashampoo Burning Studio 14 pozwala również na automatyczne pobieranie okładek dla rippowanych płyt Audio oraz umożliwia tworzenie kopii zapasowych urządzeń mobilnych. Aktualnie obsługiwane są telefony i tablety z systemem Android i iOS. Kolejną nowością jest tryb kompakt, pozwalający na szybkie nagrywanie danych.

Konkurs!

Mamy dla Was do rozlosowania 14 subskrypcji aktywujących pełną wersję programu Ashampoo Burning Studio 14. Co należy zrobić by wziąć udział w losowaniu? Wystarczy posiadać konto w serwisie i skomentować poniżej materiał z dopiskiem w treści komentarza "Ashampoo Burning Studio 14 happy bday!". Losowanie odbędzie się 29 listopada, a wyłonione osoby znajdą klucze licencyjne w swoich profilach. Zachęcamy także wszystkich do polubienia oficjalnego profilu Ashampoo na Facebooku.

© dobreprogramy
s