r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Burza mózgów na temat Firefoksa 4

Strona główna Aktualności

Mozilla uruchomiła nową stronę na której użytkownicy mogą głosować oraz dzielić się nowymi pomysłami czy spostrzeżeniami na temat testowych wersji Firefoksa.

Strona w założeniu ma służyć do wybrania najciekawszych pomysłów dotyczących ulepszeń jakie mogłyby być zaimplementowane jeszcze przed premierą Firefoksa 4.0, która planowana jest na koniec bieżącego roku. Każdy użytkownik ma do wykorzystania 10 głosów, które możne oddać na poszczególne pozycje. Głos zostanie zwrócony użytkownikowi jeśli pomysł na który oddał swój głos zostanie uznany za wdrożony albo zostanie usunięty. Dotychczas zostały zaakceptowane cztery zgłoszenia: błędy w obsłudze minimotywów Personas, odświeżenie interfejsu przeglądarki działającej pod kontrolą alternatywnych systemów, możliwość przypięcia karty oraz integracja przeglądarki z usługą Firefox Sync.

Obecnie wśród najpopularniejszych pomysłów dominują te, związane z położeniem oraz zachowaniem się pomarańczowego przycisku "Firefox", przyspieszeniem startu samej przeglądarki oraz wydaniem wersji 64-bitowej. W głosowaniu może wziąć udział każdy, kto się zarejestruje na stronie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.