Burze nad Polską

Strona główna Android Wiadomości Inne programy informacyjne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Burze nad Polską to program, który pozwala sprawdzić informacje o wyładowaniach atmosferycznych zarówno w Polsce, jak też w całe Europie.

Aplikacja działa w bardzo prosty sposób. Wykorzystuje Mapy Google, na których wyświetlane są czerpane z naziemnych stacji pogodowych informacje o możliwości wystąpienia burz. Dane są nałożone na mapę w formie kwadratów w jaskrawych kolorach, z kolorem odpowiadającym prawdopodobieństwu wystąpienia wyładowań atmosferycznych. Legenda objaśniająca poszczególne kolory jest stale dostępna w lewym górnym rogu programu.

Program umożliwia wybranie jednej, konkretnej lokalizacji, dla której chcemy otrzymywać powiadomienia o ryzyku wystąpienia burzy. Możliwe jest też ustawienie zasięgu terytorialnego dla powiadomień o wyładowaniach atmosferycznych, np. dla tych przewidywanych w promieniu 10, 20, 30, 50, 75, 100 i 200 km od bieżącej lokalizacji użytkownika.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie, ale w darmowej wersji wyświetla reklamy. Można się ich pozbyć za pomocą modułu mikropłatności, płacąc 15 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!