r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Burze nad Polską

Strona główna Android Wiadomości Inne programy informacyjne

Burze nad Polską to program, który pozwala sprawdzić informacje o wyładowaniach atmosferycznych zarówno w Polsce, jak też w całe Europie.

Galeria programu

Aplikacja działa w bardzo prosty sposób. Wykorzystuje Mapy Google, na których wyświetlane są czerpane z naziemnych stacji pogodowych informacje o możliwości wystąpienia burz. Dane są nałożone na mapę w formie kwadratów w jaskrawych kolorach, z kolorem odpowiadającym prawdopodobieństwu wystąpienia wyładowań atmosferycznych. Legenda objaśniająca poszczególne kolory jest stale dostępna w lewym górnym rogu programu.

Program umożliwia wybranie jednej, konkretnej lokalizacji, dla której chcemy otrzymywać powiadomienia o ryzyku wystąpienia burzy. Możliwe jest też ustawienie zasięgu terytorialnego dla powiadomień o wyładowaniach atmosferycznych, np. dla tych przewidywanych w promieniu 10, 20, 30, 50, 75, 100 i 200 km od bieżącej lokalizacji użytkownika.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie, ale w darmowej wersji wyświetla reklamy. Można się ich pozbyć za pomocą modułu mikropłatności, płacąc 15 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Eurowizja, Streamago, LoL, Timebox, Burze nad Polską – najciekawsze programy tygodnia

18
OPROGRAMOWANIE 14.05.2016 | Anna Rymsza

Skoro udało nam się przetrwać otoczony przesądami piątek 13, zapraszam do przejrzenia listy najciekawszych nowości w naszej bazie programów. BlackMagic Fusion W tym tygodniu ponownie przegląd otwiera program do tworzenia efektów specjalnych w filmach, ale bardziej specjalistyczny niż HitFilm. Chodzi o BlackMagic Fusion, po długiej przerwie wydany w wersji 8 i także dla systemu OS X. Blackmagic Fusion to zupełnie darmowa wersja profesjonalnego oprogramowania, które było wykorzystywane przy produkcji przynajmniej tysiąca kinowych hitów. Efekty są tworzone w wizualnym edytorze, przez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.