Business Card Designer Plus Business Card Designer Plus 12.20.1.0

Strona główna Windows Biuro Tworzenie wizytówek i etykiet
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Business Card Designer Plus to bardzo proste narzędzie do projektowania, tworzenia oraz wydruku wizytówek.

Aplikacja wyposażona została w zestaw kilkudziesięciu gotowych i w pełni konfigurowalnych szablonów, pozwalających tworzyć ciekawe projekty bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy w zakresie grafiki. Użytkownik może oczywiście tworzyć własne projekty od podstaw. Twórcy programu udostępnili funkcje, z pomocą których dodamy do wizytówki grafikę, linie, kształty, dowolnie sformatowany tekst oraz kody kreskowe w kilku rodzajach. Do naszej dyspozycji oddano także bogaty zestaw klipartów, użytecznych przy projektowaniu wizytówek dla przedsiębiorstw z różnych branży.

Business Card Designer Plus wspiera użytkownika również na etapie wydruku przygotowanych wcześniej projektów. Wbudowany kreator daje możliwość wygodnego druku wizytówek w jednym z kilkunastu oferowanych formatów. Gotowe projekty zapisane mogą być w specjalnym formacie programu oraz jako pliki graficzne PNG, BMP, JPG, TIF oraz EMF.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni. Dodatkowym ograniczeniem jest brak możliwości zapisu utworzonego projektu jako szablonu lub pliku graficznego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

baza szablonów, podgląd na żywo, szybkość tworzenia projektu
brak polskiej wersji językowej, ograniczenia wersji testowej
ocena użytkownika
06.06.2016 19:05 • Recenzja do wersji 12.0.2.0

Dobry program do tworzenia wizytówek. Brakuje trochę polskiej wersji językowej ale interfejs jest na tyle przejrzysty że wszystko można łatwo opanować. Kreator jest prosty i korzysta z własnej bazy szablonów. Plus za podgląd na żywo i możliwość szybkiego formatowania tekstu. Chyba największą zaletą programu jest szybkość tworzenia projektu: kilka kliknięć myszką, wprowadzenie danych i już mamy ładne wizytówki gotowe do druku. Wersja testowa zdecydowanie za krótka i zbyt mocno ograniczona.