Business Card Designer Plus Business Card Designer Plus 12.0.6.0

Strona główna Windows Biuro Tworzenie wizytówek i etykiet
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Business Card Designer Plus to bardzo proste narzędzie do projektowania, tworzenia oraz wydruku wizytówek.

Aplikacja wyposażona została w zestaw kilkudziesięciu gotowych i w pełni konfigurowalnych szablonów, pozwalających tworzyć ciekawe projekty bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy w zakresie grafiki. Użytkownik może oczywiście tworzyć własne projekty od podstaw. Twórcy programu udostępnili funkcje, z pomocą których dodamy do wizytówki grafikę, linie, kształty, dowolnie sformatowany tekst oraz kody kreskowe w kilku rodzajach. Do naszej dyspozycji oddano także bogaty zestaw klipartów, użytecznych przy projektowaniu wizytówek dla przedsiębiorstw z różnych branży.

Business Card Designer Plus wspiera użytkownika również na etapie wydruku przygotowanych wcześniej projektów. Wbudowany kreator daje możliwość wygodnego druku wizytówek w jednym z kilkunastu oferowanych formatów. Gotowe projekty zapisane mogą być w specjalnym formacie programu oraz jako pliki graficzne PNG, BMP, JPG, TIF oraz EMF.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni. Dodatkowym ograniczeniem jest brak możliwości zapisu utworzonego projektu jako szablonu lub pliku graficznego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

baza szablonów, podgląd na żywo, szybkość tworzenia projektu
brak polskiej wersji językowej, ograniczenia wersji testowej
ocena użytkownika

Dobry program do tworzenia wizytówek. Brakuje trochę polskiej wersji językowej ale interfejs jest na tyle przejrzysty że wszystko można łatwo opanować. Kreator jest prosty i korzysta z własnej bazy szablonów. Plus za podgląd na żywo i możliwość szybkiego formatowania tekstu. Chyba największą zaletą programu jest szybkość tworzenia projektu: kilka kliknięć myszką, wprowadzenie danych i już mamy ładne wizytówki gotowe do druku. Wersja testowa zdecydowanie za krótka i zbyt mocno ograniczona.

06.06.2016 19:05 | Recenzja do wersji 12.0.2.0