Business Tour

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Business Tour to cyfrowa gra planszowa, która budzi skojarzenia z kultowym Monopoly ze względu na wygląd samej planszy i zasady rozgrywki.

Całość została zaprojektowana w taki sposób, by umożliwić jednoczesną zabawę maksymalnie czterem graczom. Business Tour nie pozwala na samotną rozgrywkę, ale multiplayer dostępny jest zarówno przez internet, jak i w trybie offline. Możemy więc zaprosić do gry członków rodziny, przyjaciół i znajomych lub też wyszukać chętnych w sieci.

Business Tour to produkcja typu „easy to learn, hard to master”. Zasady opanujemy w mig, ale chcąc wygrywać należy wykazać się zmysłem taktycznym oraz umiejętnością zarządzania dostępnym budżetem. Kluczem do sukcesu jest nie tylko strategiczne planowanie kolejnych działań, ale także przewidywanie ruchów innych graczy.

Warto dodać, że Business Tour funkcjonuje w modelu biznesowym free-to-play. Grę można pobrać za darmo, ale na Steamie znajdziemy wiele płatnych dodatków, które oferują m.in. nowe postacie czy walutę do wykorzystania w trakcie rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!