r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Buzz podoba się internautom, Google naprawia błędy

Strona główna Aktualności

O autorze

Chyba nie sprawdzą się narzekania Microsoftu i Yahoo!, według których Google Buzz nie zainteresuje ludzi. Uruchomiona w tym tygodniu przez Google’a usługa spotkała się z bardzo dużym odzewem.

Jak informuje na swoim blogu Google, w ciągu pierwszych dwóch dni działania Google Buzz, dzięki usłudze ukazało się aż 9 mln wiadomości i komentarzy. Oznacza to, że co minutę 200 osób udostępnia w sieci krótkie informacje. Wypowiedzi przedstawicieli Google’a, według których z Buzza będą korzystać dziesiątki milionów osób okazały się bliskie prawdy.

Firma uspokaja też użytkowników, którzy przestraszyli się, że ich dane za sprawą usługi przedostaną się do Internetu. W najbliższym czasie naprawiony zostanie błąd, który sprawia, że osoby korzystające z Buzza automatycznie udostępniają innym informacje o swoich kontaktach. Obecnie każdy, kto odwiedzi profil użytkownika Gmail, może dowiedzieć się, z kim czatujemy, bądź korespondujemy. Google chce zlikwidować ten problem przez udostępnienie możliwości ukrywania informacji na swój temat. Użytkownik będzie mógł również blokować osoby śledzące jego profil.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.