r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BuzzFeed Video 1.1.10

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

BuzzFeed Video to aplikacja przygotowana przez amerykański serwis internetowy BuzzFeed, ułatwiająca dostęp do materiałów wideo publikowanych na jego łamach.

Po zainstalowaniu programu, wyświetlą się dwie kategorie, w oparciu o które pogrupowano treści. Pierwsza z nich to Trending, w której wyświetlane są filmy zdobywające coraz większą popularność wśród użytkowników BuzzFeed. Druga to Shows, w której filmy podzielono wg twórców oraz tytułów, np. "Try Guys", "Violet", "Tasty" lub też "Broke". Każdy z tytułów zaprezentowany jest w formie kafelka, a po kliknięciu przenosimy się do spisu odcinków każdej z produkcji.

r   e   k   l   a   m   a

Filmy wyświetlane są w ciekawy sposób: gdy przesuwając ekran zatrzymamy się na ikonie wybranego materiału, tło zostanie przyciemnione, aplikacja rozpocznie automatyczne odtwarzanie, a po dotknięciu ekranu urządzenia pojawią się dodatkowe opcje: przycisk Przewiń do tyłu i do przodu, przycisk Play, a także pasek informujący o długości danego filmu. Listę opcji w aplikacji BuzzFeed Video domyka możliwość zapisania się do subskrypcji wybranej serii filmowej, dzięki czemu smartfon powiadomi nas, gdy nowy odcinek będzie dostępny w aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.