BuzzFeed Video BuzzFeed Video 1.1.10

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

BuzzFeed Video to aplikacja przygotowana przez amerykański serwis internetowy BuzzFeed, ułatwiająca dostęp do materiałów wideo publikowanych na jego łamach.

Po zainstalowaniu programu, wyświetlą się dwie kategorie, w oparciu o które pogrupowano treści. Pierwsza z nich to Trending, w której wyświetlane są filmy zdobywające coraz większą popularność wśród użytkowników BuzzFeed. Druga to Shows, w której filmy podzielono wg twórców oraz tytułów, np. "Try Guys", "Violet", "Tasty" lub też "Broke". Każdy z tytułów zaprezentowany jest w formie kafelka, a po kliknięciu przenosimy się do spisu odcinków każdej z produkcji.

Filmy wyświetlane są w ciekawy sposób: gdy przesuwając ekran zatrzymamy się na ikonie wybranego materiału, tło zostanie przyciemnione, aplikacja rozpocznie automatyczne odtwarzanie, a po dotknięciu ekranu urządzenia pojawią się dodatkowe opcje: przycisk Przewiń do tyłu i do przodu, przycisk Play, a także pasek informujący o długości danego filmu. Listę opcji w aplikacji BuzzFeed Video domyka możliwość zapisania się do subskrypcji wybranej serii filmowej, dzięki czemu smartfon powiadomi nas, gdy nowy odcinek będzie dostępny w aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!