BuzzFeed Video BuzzFeed Video 1.1.4

Strona główna iOS Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

BuzzFeed Video to program przeznaczony na iPhone'y, iPady oraz iPody Touch, dzięki któremu można wygodnie obejrzeć materiały wideo publikowane na łamach popularnego serwisu internetowego BuzzFeed.

Treści dostępne w aplikacji podzielone są na dwie kategorie. Pierwsza z nich to Trending, w której znajdziemy najbardziej popularne wśród użytkowników BuzzFeeda materiały wideo, o rożnej tematyce. Druga zaś to Shows, w której pogrupowano wg tytułów i autorów serie filmowe produkowane przez serwis. Każda z serii zaprezentowana jest w formie kafelka, a po kliknięciu przeniesiemy się do właściwego spisu filmów z danego cyklu. W tej drugiej opcji jest też dostępna opcja Subskrybuj, dzięki której otrzymamy powiadomienie, gdy nowy film z danej serii będzie dostępny.

Filmy w programie emitowane są w trybie auto play, co oznacza, że gdy najedziemy na wybrany materiał wideo, zostanie on uruchomiony, a po kilku chwilach tło w aplikacji zostanie nieco przyciemnione. Gdy dotkniemy ekran, wówczas wyświetlą się przyciski przewijania nagrania do przodu lub do tyłu, przycisk Play, a także ikona pozwalająca udostępnić materiał np. w mediach społecznościowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!