r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BuzzFeed Video 1.1.4

Strona główna iOS Multimedia Streaming wideo oraz VOD

BuzzFeed Video to program przeznaczony na iPhone'y, iPady oraz iPody Touch, dzięki któremu można wygodnie obejrzeć materiały wideo publikowane na łamach popularnego serwisu internetowego BuzzFeed.

Galeria programu

Treści dostępne w aplikacji podzielone są na dwie kategorie. Pierwsza z nich to Trending, w której znajdziemy najbardziej popularne wśród użytkowników BuzzFeeda materiały wideo, o rożnej tematyce. Druga zaś to Shows, w której pogrupowano wg tytułów i autorów serie filmowe produkowane przez serwis. Każda z serii zaprezentowana jest w formie kafelka, a po kliknięciu przeniesiemy się do właściwego spisu filmów z danego cyklu. W tej drugiej opcji jest też dostępna opcja Subskrybuj, dzięki której otrzymamy powiadomienie, gdy nowy film z danej serii będzie dostępny.

Filmy w programie emitowane są w trybie auto play, co oznacza, że gdy najedziemy na wybrany materiał wideo, zostanie on uruchomiony, a po kilku chwilach tło w aplikacji zostanie nieco przyciemnione. Gdy dotkniemy ekran, wówczas wyświetlą się przyciski przewijania nagrania do przodu lub do tyłu, przycisk Play, a także ikona pozwalająca udostępnić materiał np. w mediach społecznościowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.