r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bvckup 2 Release 78.18.1

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych

Bvckup to niewielkie, ale bardzo ciekawe narzędzie do tworzenia automatycznych kopii zapasowych danych zgromadzonych na dyskach twardych, pozwalając ustrzec się utraty ważnych plików w wyniku uszkodzeń mechanicznych magazynu danych lub działań złośliwego oprogramowania, takich jak wirusy, czy też szyfrujące dokumenty ransomware.

Galeria programu

Twórcy aplikacji uznali, że lepiej być świetnym w jednym elemencie, niż średnim w wielu aspektach i dlatego ich dzieło nie posiada wielu niepotrzebnych funkcji. Nie znajdziemy tutaj mechanizmów do kompresji, szyfrowania i deszyfrowania czy też kopiowania plików na serwer FTP. Zamiast tego Bvckup robi jedną rzecz: tworzy idealne kopie z miejsca A w miejscu B. I robi to naprawdę dobrze. Obsługa programu zaś jest prosta dzięki schludnie zaprojektowanemu interfejsowi użytkownika.

Program charakteryzuje się dużą szybkością działania, w czym duża zasługa pracy w trybie delta - pozwala ono na zachowanie sporej ilości czasu podczas kopiowania dużych plików poprzez aktualizowanie poprzednio wykonanych plików, zamiast wczytywania pliku od zera. Części pliku, które nie uległy zmianom nie zostaną skopiowane, pozwalając na uzyskanie szybszych kopii. Program może działać w tle i wykonywać kolejne kopie zgodnie z harmonogramem. Bvckup dobrze radzi sobie z systemami wyposażonymi w wielordzeniowe procesory.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
mortul   2 #3 28.12.2016 12:24

Potwierdzam to co zbych napisał, program jest świetny, bez zbędnych oczojebnych dodatków, lekki, szybki i solidny.

  #2 27.10.2016 09:50

Program jest świetny.Lekki,szybki bez zbędnych fajerwerków.Kosztuje 20 dolców.

marcelus   5 #1 21.05.2016 21:12

Dobry program, polecam.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.