r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bytessence InstallMaker 5.31 Spolszczenie

Strona główna Windows Dodatki Polskie lokalizacje
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 07.01.2013 11:36

Spolszczenie jest pełne i jest chyba nowego autora. Można wprowadzić kilka poprawek, ale ogólnie jest bardzo dobrze. Świetna robota!

superjohn   5 #3 21.05.2012 09:14

Mnie nie jest potrzebne spolszczenie :-) Sprawdziłem tylko pracę autora i zauważyłem przerost formy nad treścią. Żeby ubierać w instalator i udostępniać publicznie wynik swojej pracy trzeba ją najpierw zakończyć! To co tu jest, to nie spolszczenie do programu tylko wersja Alfa 1 spolszczenia! Napisałem o tym dlatego, żeby użytkownicy chcący skorzystać z tego "dzieła" mieli właściwe informacje o nim.

  #2 21.05.2012 04:36

to sam sobie zrób :P bo tam chyba masz w pliku napisane że spolszczenie jest dopiero w budowie :P

superjohn   5 #1 20.05.2012 19:02

Kiepska robota! Spolszczone jest zaledwie 20% programu. Żeby budować do spolszczenia instalator i wystawiać je na tak znanym i popularnym wortalu wypadałoby spolszczyć przynajmniej 70% aplikacji, tym bardziej, że jest to "proste jak budowa cepa". Pliki językowe tej aplikacji posiadają rozszerzenie .ini, można więc je edytować za pomocą zwykłego notatnika. Gdyby jeszcze zasoby językowe ukryte były w innych plikach, wymagających do edycji specjalnych programów, ale tu robota jest czystą przyjemnością.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.