r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

C# Builder

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Borland C# Builder 2006 to zintegrowane środowisko przeznaczone do tworzenia aplikacji dla platformy Microsoft .NET. Umożliwia mapowanie obiektowo-relacyjne, przezroczyste przechowywanie obiektów, transakcje, modelowanie UML i zarządzanie cyklem życia aplikacji.

Builder zawiera szereg przydatnych narzędzi i mechanizmów takich jak choćby reverse enginiering, LiveSource, narzędzia do wersjonowania i zarządzania kodem źródłowym, zintegrowane audyty i metryki, tworzenie baz za pomocą technologii drag&drop.

Uwaga!

1. C#Builder 2006 wchodzi w skład Borland Developer Studio - środowiska programistycznego obsługującego wiele języków, opracowanego przez firmę Borland.

2. Pobrać można 30 dniową wersję testową pakietu Borland Developer Studio 2006 Architect

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 28.07.2010 21:17

to ...................................

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.