C2NetCalendars 2.1.2.17

Strona główna Windows Internet i komunikacja Dodatki do klientów poczty e-mail
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

C2NetCalendars to kalendarz grupowy przeznaczony dla tych, którzy chcą usprawnić zarządzanie terminami oraz organizację pracy w swojej firmie.

Program umożliwia wielu użytkownikom jednoczesną pracę na wspólnych kalendarzach znajdujących się na różnych komputerach w sieci lokalnej lub Internecie. Użytkownicy mogą pracować z wieloma kalendarzami na jednym widoku. C2NetCalendars współdziała także z programem Microsoft Outlook pozwalając na udostępnianie pomiędzy użytkownikami kalendarzy Outlook'a bez konieczności posiadania serwera Exchange.

Dzięki programowi możliwe jest stworzenie elektronicznego odpowiednika kalendarza wieszanego na ścianach biur, przedstawiającego sytuację terminową i obłożenie wybranych pracowników na jednym widoku, umożliwiając ocenę sytuacji już na pierwszy rzut oka.

Główne funkcje i możliwości

Program umożliwia:

- planowanie zadań
- przydzielanie zasobów
- ocenę obciążenia
- rozliczanie czasu pracy
- łatwe planowanie terminów oraz zadań dla grup pracowników
- prowadzenie kalendarza oraz dokonywanie rezerwacji dla współdzielonych zasobów w firmie, na przykład samochodów służbowych czy przenośnego sprzętu

Funkcje programu pozwalają:

- tworzyć i zapisywać widoki złożone z wielu kalendarzy Outlook'a znajdujących się na różnych komputerach w sieci lokalnej lub w internecie
- określać, którzy użytkownicy mogą przeglądać Twoje kalendarze
- odczytywać szczegóły dotyczące terminów innych użytkowników
- przeglądać kalendarze w trybie offline, gdy zdalny komputer lub kalendarz jest niedostępny
- drukować widok zawierający dane z wielu kalendarzy

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
andrzejjajko   8 #4 09.11.2012 22:30

fajny pomysł na ten kalendarz ale brakuje połączenia z kalendarzem google i outlook itp. kalendarzami online wowczas bylby to super kalendarz

  #3 25.01.2011 08:32

Rewelacyjny program - dzięki niemu pracownicy o odpowiednich uprawnieniach mają na żywo wgląd a także możliwość ingerencji w logistykę zarówno dostaw jak i wysyłek. Obsługa jest bardzo intuicyjna! Jednym słowem "brawo"!
Brakuje tylko możliwości przeniesienia terminu z jednego kalendarza na drugi kalendarz metodą "drag& drop" i możliwości, żeby prywatny kalendarz outlookowy był aktualizowany danymi wypełnianymi w innych kalendarzach w netcalendars.

  #2 18.09.2009 13:13

Program właściwie mi się podoba. Ale brakuje w nim możliwości wstawiania wydarzeń cyklicznych.

  #1 15.07.2009 15:15

Fajnie, że od teraz jest darmowy. Może uda się go wykorzystać.