C2NetCalendars 2.1.2.17

Strona główna Windows Internet i komunikacja Dodatki do klientów poczty e-mail
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

C2NetCalendars to kalendarz grupowy przeznaczony dla tych, którzy chcą usprawnić zarządzanie terminami oraz organizację pracy w swojej firmie.

Program umożliwia wielu użytkownikom jednoczesną pracę na wspólnych kalendarzach znajdujących się na różnych komputerach w sieci lokalnej lub Internecie. Użytkownicy mogą pracować z wieloma kalendarzami na jednym widoku. C2NetCalendars współdziała także z programem Microsoft Outlook pozwalając na udostępnianie pomiędzy użytkownikami kalendarzy Outlook'a bez konieczności posiadania serwera Exchange.

Dzięki programowi możliwe jest stworzenie elektronicznego odpowiednika kalendarza wieszanego na ścianach biur, przedstawiającego sytuację terminową i obłożenie wybranych pracowników na jednym widoku, umożliwiając ocenę sytuacji już na pierwszy rzut oka.

Główne funkcje i możliwości

Program umożliwia:

- planowanie zadań
- przydzielanie zasobów
- ocenę obciążenia
- rozliczanie czasu pracy
- łatwe planowanie terminów oraz zadań dla grup pracowników
- prowadzenie kalendarza oraz dokonywanie rezerwacji dla współdzielonych zasobów w firmie, na przykład samochodów służbowych czy przenośnego sprzętu

Funkcje programu pozwalają:

- tworzyć i zapisywać widoki złożone z wielu kalendarzy Outlook'a znajdujących się na różnych komputerach w sieci lokalnej lub w internecie
- określać, którzy użytkownicy mogą przeglądać Twoje kalendarze
- odczytywać szczegóły dotyczące terminów innych użytkowników
- przeglądać kalendarze w trybie offline, gdy zdalny komputer lub kalendarz jest niedostępny
- drukować widok zawierający dane z wielu kalendarzy

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!