CA finalizuje zakup Wily Technology

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma CA (Computer Associates), jeden z największych na świecie producentów oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT (w Polsce znana głównie z oprogramowania antywirusowego eTrust AntiVirus oraz archiwizującego BrightStor ARCserve Backup), poinformowała o sfinalizowaniu zakupu Wily Technology - dostawcy rozwiązań wspomagających zarządzanie aplikacjami korporacyjnymi. Wartość transakcji wyniosła 375 milionów dolarów w gotówce.

Produkty Wily zapewniają pełny wgląd w czasie rzeczywistym w transakcje klientów oraz umożliwiają działom IT zarządzanie stanem oraz dostępnością oprogramowania i infrastruktury IT. Rozwiązania dostarczane przez Wily pozwalają menadżerom IT szybko wykrywać i diagnozować przyczyny zakłóceń pracy aplikacji, a także lepiej szacować jej wydajność. W efekcie uzyskują oni lepszą jakość usług i wyższą produktywność działu IT. Oprogramowanie Wily monitoruje dziennie miliardy transakcji webowych. Technologia opracowana przez Wily jest wykorzystywana w ponad 450 wiodących korporacjach i jednostkach administracji publicznej na świecie.

CA planuje sprzedaż produktów opracowanych przez Wily w postaci zarówno osobnych rozwiązań, jak i zintegrowanych elementów wchodzących w skład pakietów Enterprise Systems Management (ESM) i Business Service Optimization. Firma Wily będzie funkcjonowała jako odrębny dział
CA ESM.

© dobreprogramy
s