CA24 Mobile CA24 Mobile 3.21.12

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

CA24 Mobile to w pełni darmowa aplikacja udostępniona przez bank Crédit Agricole, która cechuje się nowoczesnym, przejrzystym interfejsem użytkownika.

Podstawowe opcje

Dzięki niej możemy zyskać natychmiastowy dostęp do swojego konta bankowego z poziomu smartfona lub tabletu, zapoznając się ze szczegółowymi informacjami na temat posiadanych przez nas rachunków osobistych i firmowych. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by za sprawą Crédit Agricole sprawdzić historię transakcji i ewentualny debet na karcie kredytowej, wykonać przelew, a nawet wziąć niewielki kredyt.

Dodatkowe funkcje

CA24 Mobile zawiera także szereg innych, przydatnych rozwiązań. Mowa chociażby o możliwości generowania kodu QR z danymi rachunku, doładowaniu telefonu, skorzystania z kalkulatora walut czy znalezienia najbliższej placówki. W razie potrzeby możemy również nawiązać szybki kontakt z przedstawicielem banku.

Podczas korzystania z CA24 Mobile zmienimy ponadto limity transakcji, a także zmodyfikujemy hasło oraz PIN. Jeśli nie posiadamy konta w Crédit Agricole to oczywiście nie sprawdzimy wszystkich funkcji aplikacji, lecz mimo to dostępna jest jej wersja demo przedstawiająca kluczowe opcje tego narzędzia.

Najważniejsze cechy:

  • darmowa aplikacja dla klientów Crédit Agricole
  • dostęp do rachunku, historii konta, przelewów, itd.
  • wiele ciekawych, dodatkowych funkcji (np. kalkulator walut, opcja doładowania telefonu)
  • możliwość przetestowania wersji demo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!