reklama

CADMAT 2011 już w październiku

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Już za nieco ponad dwa tygodnie, 8 października w Krakowie odbędzie się tegoroczna edycja konferencji CADMAT.

CADMAT 2011 organizowany pod hasłem "3 wymiar mocy" to ogólnopolskie spotkanie dla firm i pracowni projektowych. CADMAT organizowany jest przez firmę MAT co roku w październiku i każdorazowo bierze w nim udział przeszło 200 przedstawicieli firm i pracowni projektowych. Współorganizatorami spotkania są producenci wiodących rozwiązań dla branży. Podczas konferencji przedstawione będą rozwiązania takich firm jak MAT, Autodesk, HP czy 3DConnexion. Po sesjach wprowadzających uczestnicy będą mogli wybrać jedną z dziesięciu "edukacyjnych ścieżek mocy" i posłuchać o szeregu specjalistycznych technologii. Szczegóły dostępne są w agendzie spotkania na stronach firmy MAT.

Udział w CADMAT 2011 jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Można jej dokonać online za pośrednictwem specjalnego formularza. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym konferencji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało