CADMAT 2015 już za tydzień – wszyscy projektanci zaproszeni

Strona główna Aktualności

O autorze

Już za tydzień, 10 października, odbędzie się siódma edycja CADMAT – konferencji kierowanej do projektantów instalacji, architektów, konstruktorów, mechaników, inżynierów ds. infrastruktury wodno-lądowej oraz osób zainteresowanych tematyką CAD. Tak jak w poprzednich latach, przygotowane zostały ścieżki tematyczne z podziałem na branże, aby każdy znalazł coś dla siebie.

CADMAT został podzielony na 11 sesji, które będą odbywać się równolegle: Projektowanie layoutów, mechanika WorkFlow, projektowanie form wtryskowych, analizy numeryczne MES i CFD, infrastruktura, projektowanie współbieżne (architektura, konstrukcje i instalacje), instalacje przemysłowe, projektowanie przemysłowe oraz formy i architektura wnętrz. Poza tym będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami firmy HP dla branży projektowej, nowymi produktami firmy Autodesk oraz drukarkami 3D firmy 3D Systems.

Tegoroczny CADMAT odbywa się pod hasłem „MAT 20 lat później”, gdyż firma MAT, organizator spotkania, świętuje swoje 20. urodziny. Konferencja zakończy się jesiennym już grillem.

Wydarzenie odbędzie się w Krakowie w hotelu Best Western Premier przy ulicy Opolskiej 14a. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale należy zarejestrować się na stronie wydarzenia i wybrać odpowiednią ścieżkę tematyczną.

Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy
s