CAM 3.7.7

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

CAM to narzędzie do monitorowania podzespołów naszego komputera. Charakteryzuje się prostotą działania i nowoczesnym interfejsem.

Po uruchomieniu programu CAM system prezentuje krótki tutorial, pozwalający na zapoznanie się z podstawowymi opcjami. Dowiadujemy się z niego między innymi, że autorzy przygotowali dwie opcje wyświetlania danych (podstawową i zaawansowaną), a specjalna zakładka przedstawia dokładną specyfikację naszego peceta, natomiast kolejna pozwala na dokładne monitorowanie poszczególnych układów. Istnieje także opcja sprawdzenia FPS (klatek na sekundę) w ostatniej sesji z wybraną grą komputerową (należy jednak wcześniej aktywować tę funkcję w opcjach aplikacji).

CAM natychmiast poinformuje użytkownika, gdy dojdzie do nieprawidłowego działania komponentów (np. zbyt wysoka temperatura procesora). Nie trzeba się zatem obawiać, że skorzystanie z opcji podkręcania GPU, która również jest dostępna w programie, doprowadzi do uszkodzenia tego układu.

Przy pierwszym uruchomieniu CAM prosi o zalogowanie się użytkownika. Darmowe konto można utworzyć na oficjalnej stronie programu; istnieje również możliwość skorzystania z konta posiadanego w Google lub na Facebooku. Alternatywnie można rozpocząć korzystanie z aplikacji w trybie gościa, ale w takim układzie nie mamy do dyspozycji wszystkich funkcji oferowanych przez to narzędzie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!