r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CAM 3.3.1

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CAM to narzędzie do monitorowania podzespołów naszego komputera. Charakteryzuje się prostotą działania i nowoczesnym interfejsem.

Galeria programu

Po uruchomieniu programu CAM system prezentuje krótki tutorial, pozwalający na zapoznanie się z podstawowymi opcjami. Dowiadujemy się z niego między innymi, że autorzy przygotowali dwie opcje wyświetlania danych (podstawową i zaawansowaną), a specjalna zakładka przedstawia dokładną specyfikację naszego peceta, natomiast kolejna pozwala na dokładne monitorowanie poszczególnych układów. Istnieje także opcja sprawdzenia FPS (klatek na sekundę) w ostatniej sesji z wybraną grą komputerową (należy jednak wcześniej aktywować tę funkcję w opcjach aplikacji).

CAM natychmiast poinformuje użytkownika, gdy dojdzie do nieprawidłowego działania komponentów (np. zbyt wysoka temperatura procesora). Nie trzeba się zatem obawiać, że skorzystanie z opcji podkręcania GPU, która również jest dostępna w programie, doprowadzi do uszkodzenia tego układu.

Przy pierwszym uruchomieniu CAM prosi o zalogowanie się użytkownika. Darmowe konto można utworzyć na oficjalnej stronie programu; istnieje również możliwość skorzystania z konta posiadanego w Google lub na Facebooku. Alternatywnie można rozpocząć korzystanie z aplikacji w trybie gościa, ale w takim układzie nie mamy do dyspozycji wszystkich funkcji oferowanych przez to narzędzie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 27.01.2018 09:45

Pobieram ze strony producenta - wszystko pięknie, ladnie. Instaluje, odpalam - defender mi blokuje aplikację, już chciała mi mieszać w plikach systemowych! Przy próbie dezinstalacji - zaczyna się duplikowac do innych folderów. Tragedia, nie polecam (przynajmniej wersji ze strony producenta; chociaż to i tak wiele świadczy o usłudze). Czeka mnie przywrócenie laptopa do stanu początkowego, fantastycznie!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.