CANAL+ Sport Online CANAL+ Sport Online 1.7.6

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program
lub zeskanuj:

CANAL+ Sport Online to aplikacja dedykowana głównie abonentom telewizji cyfrowej nc +. Pozwala oglądać mecze piłkarskiej Ekstraklasy, śledzić wyniki oraz statystyki rozgrywek.

Główna część CANAL+ Sport Online czyli możliwość oglądania spotkań i materiały wideo są dostępne jedynie dla abonentów platformy cyfrowej nc+. Pozostali użytkownicy również mogą korzystać z aplikacji, ale bez dostępu do tych treści. Wśród otwartych materiałów znajdziemy: wyniki poszczególnych spotkań wraz z dokładnym przebiegiem, składem i statystykami (w tym dla archiwalnych kolejek), tabelę z wynikami, a także statystyki indywidualne.

Interfejs CANAL+ Sport Online utrzymano w stylu modern Androida 4.0. W przypadku korzystania z funkcji wideo warto zapoznać się z informacjami odnośnie korzystania z urządzeń mobilnych oraz ograniczeniami co do aktywnych programów. Niestety obecna wersja aplikacji miewa problemy z dodawaniem nowych i kasowaniem starych urządzeń. Dodatkowo oglądanie materiałów wideo możliwe jest tylko i wyłącznie z terytorium Polski. CANAL+ Sport Online to dobrze przygotowana aplikacja dla miłośników Ekstraklasy. Jest przydatna nawet gdy nie jesteśmy abonentami nc+. Zastrzeżenia można mieć głównie do nazwy, która nie sugeruje bardzo okrojonego zakresu treści, stabilność działania niektórych funkcji i powolnych aktualizacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!