CANAL+ Sport Online CANAL+ Sport Online 1.1.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

CANAL+ Sport Online to aplikacja stworzona z myślą o miłośnikach rodzimej ekstraklasy piłki nożnej. Zapewnia dostęp do informacji, statysty, wyników, a także transmisji online ze spotkań.

Główna część CANAL+ Sport Online czyli możliwość oglądania spotkań i materiały wideo są dostępne jedynie dla abonentów platformy cyfrowej nc+. Pozostali użytkownicy również mogą korzystać z aplikacji, ale bez dostępu do tych treści. Wśród otwartych materiałów znajdziemy: wyniki poszczególnych spotkań wraz z dokładnym przebiegiem, składem i statystykami (w tym dla archiwalnych kolejek), tabelę z wynikami, a także statystyki indywidualne.

Interfejs CANAL+ Sport Online utrzymano w stylu modern, jest czytelny i ładnie wpisuje się w stylistykę Windows Phone. W przypadku korzystania z funkcji wideo warto zapoznać się z informacjami odnośnie korzystania z urządzeń mobilnych oraz ograniczeniami co do aktywnych programów. Dodatkowo oglądanie materiałów wideo możliwe jest tylko i wyłącznie z terytorium Polski. CANAL+ Sport Online to dobrze przygotowana aplikacja dla miłośników Ekstraklasy. Jest przydatna nawet gdy nie jesteśmy abonentami nc+. Zastrzeżenia można mieć głównie do nazwy, która nie sugeruje bardzo okrojonego zakresu treści.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!