r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CANAL+ Sport Online 1.1.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program w oficjalnym sklepie Windows Phone
lub zeskanuj:

CANAL+ Sport Online to aplikacja stworzona z myślą o miłośnikach rodzimej ekstraklasy piłki nożnej. Zapewnia dostęp do informacji, statysty, wyników, a także transmisji online ze spotkań.

Galeria programu

Główna część CANAL+ Sport Online czyli możliwość oglądania spotkań i materiały wideo są dostępne jedynie dla abonentów platformy cyfrowej nc+. Pozostali użytkownicy również mogą korzystać z aplikacji, ale bez dostępu do tych treści. Wśród otwartych materiałów znajdziemy: wyniki poszczególnych spotkań wraz z dokładnym przebiegiem, składem i statystykami (w tym dla archiwalnych kolejek), tabelę z wynikami, a także statystyki indywidualne.

Interfejs CANAL+ Sport Online utrzymano w stylu modern, jest czytelny i ładnie wpisuje się w stylistykę Windows Phone. W przypadku korzystania z funkcji wideo warto zapoznać się z informacjami odnośnie korzystania z urządzeń mobilnych oraz ograniczeniami co do aktywnych programów. Dodatkowo oglądanie materiałów wideo możliwe jest tylko i wyłącznie z terytorium Polski. CANAL+ Sport Online to dobrze przygotowana aplikacja dla miłośników Ekstraklasy. Jest przydatna nawet gdy nie jesteśmy abonentami nc+. Zastrzeżenia można mieć głównie do nazwy, która nie sugeruje bardzo okrojonego zakresu treści.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wraca piłkarska Ekstraklasa! Z tymi aplikacjami będziecie z nią na bieżąco

24
OPROGRAMOWANIE 08.02.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Po blisko dwóch miesiącach zimowej przerwy, już za kilka dni na boiska wrócą piłkarze Ekstraklasy. Pierwszy gwizdek sędziego w 2016 r. zabrzmi w najbliższy piątek, 12 lutego. Mamy dla Was zestaw aplikacji, dzięki którym będziecie na bieżąco z tym, co w ekstraklasowej trawie piszczy i które dostarczą na Wasze smartfony oraz tablety wyniki meczów na żywo. Co tu dużo pisać – miłość do naszej piłkarskiej Ekstraklasy często jest miłością trudną. To prawda, że przez ostatnie lata wiele w naszej krajowej piłce zmieniło się na lepsze. Mamy nowe, piękne stadiony (np. we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.