r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CB Radio Chat 2.6.1

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne komunikatory

CB Radio Chat jest prostym komunikatorem głosowym działającym na podobnej zasadzie co CB Radio.

Galeria programu

Aplikację, w stosunku do typowego komunikatora głosowego czy też VoIP (takiego jak np. Skype), odróżnia to, że nie rozmawiamy z osobami z naszej listy kontaktów, a wybieramy kanały do rozmowy, czyli na zasadzie działania tradycyjnego CB Radio i chatów w sieci. Podczas przebywania na danym kanale mamy dostępną listę użytkowników tego kanału, jak i możliwość blokowania danego użytkownika, aby nie docierały wiadomości od takiej osoby. Oprócz standardowego nasłuchiwania i komunikowania się na ogólnym kanale możemy także wysyłać wiadomości prywatne, dzięki czemu możemy poprowadzić rozmowę w większym spokoju.

Aplikacja do pracy wymaga od nas zdefiniowania naszego pseudonimu - bez niego praca jest niemożliwa. Oprócz pseudonimu możemy dodatkowo wpisać dodatkowy opis, który będzie widoczny wraz z naszym pseudonimem. Ustawienia aplikacji dają nam spore możliwości konfiguracji, dzięki czemu możemy imitować prawdziwe CB poprzez dodanie szumu na początku i końcu wiadomości, zmienić tryb pracy przycisku nagrywania wiadomości czy skorzystać ze słuchawek Bluetooth co jest zalecane przez autorów programu.

Do pracy CB Radio Chat potrzebuje połączenia z internetem. Według informacji producenta maksymalnie zostanie pobrane/wysłane 11 MB w ciągu godziny, co nie jest znaczącą ilością danych. Ogromnym minusem aplikacji jest bardzo dużo reklam w mało wygodnych miejscach, w tym reklam pełnoekranowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
gunial   1 #3 30.12.2015 23:38

A ja korzystam z aplikacji zello super rozmowy na żywo a nie jakieś nagrywanie polecam jak zainstalujecie to zapraszam na kanał amigo polonia na tym kanale znajdziecie fajnych ludzi.

  #2 20.08.2015 07:48

Coz jak nie ma jej na Windows Phone

  #1 06.07.2015 16:37

nie polecam tego radja

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.