r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CCFinder 1.81

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CCFinder (Creative Commons Finder) to bardzo proste w użyciu narzędzie, którego zadaniem jest wyszukiwanie w zasobach serwisu Flickr zdjęć według zadanych przez użytkownika słów kluczowych.

Galeria programu

Program daje możliwość pobierania dowolnej ilości wybranych grafik, a także bezpośredniego ustawiania ich jako tapety pulpitu. Ponadto oferuje on przydatny zestaw filtrów, pozwalających ograniczyć zbiór wyszukanych fotografii jedynie do tych, które udostępnione zostały na licencji Creative Commons i które mogą być przez nas zmodyfikowane lub wykorzystane w celach komercyjnych.

Każda z wyszukanych pozycji może być bezpośrednio z poziomu CCFinder otworzona w oryginalnym rozmiarze w celu podglądu. Po uiszczeniu niewielkiej opłaty (w celu wsparcia twórców) możliwe jest także nakładanie na zdjęcia prostych efektów (w wersji darmowej bezpłatny jest jedynie efekt sepia).

Uwaga!

  1. Aby korzystać z programu wymagana jest bezpłatna rejestracja.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 01.08.2016 22:49

@dzikiwiepsz: Dokładnie, a to użycie sformułowania bezpłatne też nie trafione, bo po samej rejestracji tez wielkiego szału nie ma:).

dzikiwiepsz   14 #1 12.10.2012 11:18

@redakcja dodajcie informacje że trzeba się zarejestrować bo inaczej w ogóle nie można z programu korzystać.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.