r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CCS64 3.9.2

Strona główna Windows Emulatory Komputery 8-bit
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CCS64 to przeznaczony dla platformy PC emulator legendarnego komputera Commodore 64. Emulator z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy chcieliby przypomnieć sobie stare czasy, w których oprogramowanie wczytywało się z magnetofonu lub stacji dysków.

Galeria programu

Aplikacja w pełni emuluje m. in. system C64 udostępniony zarówno w wersji europejskiej jak i amerykańskiej, do czterech stacji dyskietek 1541, odtwarzacz magnetofonowy C2N oraz obsługę kartridży, które podłączało się z tylnej części obudowy komputera. CCS64 poza funkcją emulacji oferuje również narzędzie do rejestrowania obrazu i audio z operacji wykonywanych w systemie, opcję tworzenia zrzutów ekranu i zapisywania aktualnej sesji czy możliwość wczytywania obrazów plików kaset, dyskietek itp.

Uwaga!

  • Testowa wersja emulatora CCS64 działa w pełni funkcjonalnie i bez ograniczeń czasowych. Producent zaznacza jednak, że jeśli ktoś korzysta z programu na co dzień powinien dokonać zakupu emulatora.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   34 #3 16.05.2016 18:57

@MARCINasdfsfwe (niezalogowany): Zaiste pięknych czasów wspomnień czar.

darek719   39 #2 03.12.2015 11:08

emulator komputera Commodore 64 super rozwiązanie dla każdego żeby zobaczyć jak to było kiedyś.. prawie jak darmowa lekcja historii :p

  #1 16.08.2015 13:12

pIĘKNE CZASY

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.