CCS64 CCS64 3.9.2

Strona główna Windows Emulatory Komputery 8-bit
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CCS64 to przeznaczony dla platformy PC emulator legendarnego komputera Commodore 64. Emulator z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy chcieliby przypomnieć sobie stare czasy, w których oprogramowanie wczytywało się z magnetofonu lub stacji dysków.

Aplikacja w pełni emuluje m. in. system C64 udostępniony zarówno w wersji europejskiej jak i amerykańskiej, do czterech stacji dyskietek 1541, odtwarzacz magnetofonowy C2N oraz obsługę kartridży, które podłączało się z tylnej części obudowy komputera. CCS64 poza funkcją emulacji oferuje również narzędzie do rejestrowania obrazu i audio z operacji wykonywanych w systemie, opcję tworzenia zrzutów ekranu i zapisywania aktualnej sesji czy możliwość wczytywania obrazów plików kaset, dyskietek itp.

Uwaga!

  • Testowa wersja emulatora CCS64 działa w pełni funkcjonalnie i bez ograniczeń czasowych. Producent zaznacza jednak, że jeśli ktoś korzysta z programu na co dzień powinien dokonać zakupu emulatora.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!