CCleaner Professional CCleaner Professional 5.74.8198

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CCleaner Professional to rozbudowana, ale płatna edycja niezwykle popularnego narzędzia przeznaczonego do optymalizacji i usuwania z systemu zbędnych plików pozostawionych na dysku komputera przez różnego typu oprogramowanie. W odróżnieniu od wersji darmowej oferuje ona dodatkowo zestaw funkcji i narzędzi pozwalających na zautomatyzowanie działania programu.

CCleaner to narzędzie, które umożliwia proste i wygodne wyczyszczenie komputera z danych powiązanych z naszą aktywnością w Sieci i w systemie Windows. Potrafi ono nie tylko usunąć z dysku wiele niepotrzebnych plików, ale również oczyścić rejestr systemu ze zbędnych i problematycznych składników. Nie zabrakło w nim także funkcji zarządzania komponentami w tzw. autostarcie czy odinstalowywania oprogramowania, usuwania duplikatów plików, bezpiecznego wymazywania zawartości dysków i zarządzania punktami przywracania systemu.

Wersja CCleaner Professional wprowadza dodatkowo opcje automatycznego uaktualniania w tle, rozbudowany harmonogram pozwalający zaplanować pracę programu na przyszłość, a także funkcje automatycznego oczyszczania dysku gdy rozmiar zbędnych danych przekroczy określony rozmiar i monitorowania przeglądarek w celu np. kasowania odpowiednich plików przy zamykaniu okna przeglądarki.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Intuicyjny w obsłudze.Robi co do niego należy.
Nie znalazłem.
ocena użytkownika
16.11.2017 08:09 • Recenzja do wersji 5.37

Dobry program.Jeden z lepszych. Intuicyjny w obsłudze.Dobrze robi to do czego został "napisany".