r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CD Projekt RED otwiera studio w Krakowie, które zajmie się nową grą

Strona główna Aktualności

Nie samym Wiedźminem 3 rodzime studio CD Projekt RED żyje. Poza powstającą równolegle do Dzikiego Gonu futurystyczną grą Cyberpunk 2077, zespół ma w planach jeszcze przynajmniej dwa pomniejsze projekty. Do powołania do życia jednego z pary kolejnych dzieł RPG, dużo krótszych od pozostałych (około 20 godzin rozgrywki w porównaniu do nadchodzących 100 jako brodaty Geralt), utworzono nowy oddział deweloperski — w Krakowie.

Można marudzić, że czemu siedzibą drugiego zespołu nie został warszawski Fort Traugutta, ale dawna stolica Polski także naturalnie złym wyborem nie jest, biorąc pod uwagę działające tam już firmy z branży, a co za tym idzie również możliwość czerpania z lokalnego źródełka talentów. Poszukiwany jest chociażby grafik koncepcyjny, więc jeśli ktoś z okolic światy fantasy wymalowuje rysikiem na tablecie od małego to powinien się pracą zainteresować. Na trzon ekipy ostatecznie składać ma się 20 świetnie dogadujących się ze sobą osób. Działalność zaczną w lipcu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.