r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CD Projekt RED prezentuje REDengine 3

Strona główna Aktualności

5 lutego gracze wyglądają zapowiedzi Wiedźmina 3, ale rodzime studio deweloperskie CD Projekt RED uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego nowego projektu już teraz — prezentując REDengine 3, kolejną wersję autorskiej technologii do produkcji gier RPG. Twórcy podkreślają, że przedstawianie ciekawej fabuły nie musi więcej oznaczać ograniczania wolności poczynań gracza. Otwarty świat nie wyklucza wcale snucia zawiłej, wielowątkowej opowieści.

Technologia zastosowana po raz pierwszy w Wiedźminie 2: Zabójcach Królów na PC, a potem zmodyfikowana na potrzeby przeniesienia przygód białowłosego Geralta z Rivii na konsolę Xbox 360, rozwija się prężnie dalej. Mówi się między innymi o bardziej realistycznych animacjach postaci (w tym mimice), renderowaniu HDR z 64-bitową dokładnością, co przełoży się na bliższe rzeczywistemu oświetlenie scen, a także różnorakich zaawansowanych efektach nakładanych na obraz. Wszystko to w ruchu zobaczymy zapewne już za jakieś 24 godziny...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.