CDN OPT!MA w naszym vortalu!

Strona główna Aktualności

O autorze

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, umieściliśmy w naszym vortalu opis systemu CDN OPT!MA, wspomagającego zarządzanie, księgowość, handel oraz obsługę magazynu w małych i średnich firmach.

System ten ma konstrukcję modułową, co pozwala na dopasowanie go do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Modułem centralnym systemu jest Kasa/Bank a pozostałe to: Faktury, Magazyn, Księga Podatkowa lub Handlowa, Kadry i Płace, Środki Trwałe, Analizy oraz CRM. Każdy z nich może być zarówno użytkowany oddzielnie (z wyjątkiem Magazynu), jak i w połączeniu z innymi modułami. Producent umożliwia też nabycie pakietów OPT!MA START w czterech różnych wersjach, obejmujących różne moduły.

Dzięki zastosowaniu zgodnej z Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine bazy, system CDN OPT!MA jest bardzo stabilny i wydajny. Potwierdza to też szereg certyfikatów, m.in. najnowszy "Designed for Windows XP". Użytkowników innych programów firmy CDN (np. Firma++) ucieszy z pewnością fakt, iż w programie zastosowano podobne skróty klawisze i układ informacji.

Na uwagę zasługuje też fakt, iż producent udostępnia wersję demonstracyjną pakietu CDN OPT!MA, obejmującą pełne wersje wszystkich modułów (w wersjach 60-dniowych) oraz moduły Faktury i Kasa/Bank bez ograniczeń czasowych! Daje to szansę małym lub nowo otwartym fimom na korzystanie z legalnego i darmowego oprogramowania do fakturowania, a także spokojnego przetestowania pozostałych modułów.

Zamówienia wersji demonstracyjnej można dokonać na stronie producenta: www.cdn.com.pl/optima.

© dobreprogramy
s