r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CDN XL podbija zagraniczne rynki

Strona główna Aktualności

Kolejne zagraniczne firmy wybierają rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw krakowskiego Comarchu.

Oprogramowanie Comarch CDN XL zaimplementują niemieckie firmy Isopolar z Netphen oraz przedsiębiorstwo produkujące maszyny pakujące Fa. Kröning z Drezna. Comarch wchodzi także na nowy rynek - Słowację. Tamtejsza firma MK Alarm, zajmująca się montażem i serwisem systemów zabezpieczeń, wdroży oprogramowanie CDN XL. Ma ono za zadanie usprawnić w MK Alarm proces obsługi istniejących klientów oraz produkcję systemów zabezpieczeń.

CDN XL to wielomodułowy, zintegrowany system informatyczny klasy ERP dedykowany średnim i dużym firmom handlowym, produkcyjnym oraz usługowym, zapewniający pełne wsparcie i automatyzację procesów biznesowych w przedsiębiorstwie.

Popularność systemu klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem autorstwa Comarch pokazuje także liczba nowych klientów na terenie Polski. W ciągu czterech kwartałów 2006 roku sprzedaż oprogramowania Comarch CDN wzrosła w stosunku do 2005 roku o 29,3 proc..

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.