CDRWIN CDRWIN 10.0.14.106

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CDRWIN to szybki, wielofunkcyjny i zarazem bardzo wygodny w obsłudze program do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-Ray.

CDRWIN mimo skromnego wyglądu interfejsu, oferuje dostęp do ogromnej ilości opcji związanych z tworzeniem obrazów i nagrywaniem płyt na nośniki CD, DVD lub Blu-ray. Przy użyciu programu możemy kopiować całe zawartości płyt CD, DVD i Audio CD na dysk twardy komputera, a także tworzyć i nagrywać dowolne kompilacje danych.

Program oferuje też możliwość tworzenia i nagrywania plików obrazów w formacie ISO, BIN, CUE. Oprócz tego obsługuje system plików UDF do nagrywania dysków oraz potrafi odczytywać i przeglądać informacje zawarte w tablicy zawartości (TOC) na dowolnej płycie. Posiada narzędzia do kasowania zawartości płyt CD-RW/DVD-RW i zamykania sesji na płytach wielosesyjnych.

CDRWIN posłużyć może również do kopiowania, tworzenia lub nagrywania płyt Audio CD. Poza tym umożliwia skopiowanie danych z zabezpieczonych płyt, a także wyodrębnienie dowolnej ścieżki dźwiękowej z płyt CD i DVD.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!