r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CDS nowym hitem CyberLinka ?

Strona główna Aktualności

CyberLink, firma znana większości posiadaczy napędów DVD, zaczęła oferować w październiku oprogramowanie CyberLink DVD Solution (CDS) producentom czytników i nagrywarek DVD.

Na zestaw składa się od pięciu do sześciu różnych programów, od narzędzi do pracy z materiałami wideo, zdjęciami czy muzyką. Jak pisze DigiTimes, CyberLink nie zdecydował jeszcze czy oprogramowanie będzie dostępne w sprzedaży detalicznej. Programy te mają być podstawowym źródłem przychodów firmy w 2004 roku.

Obecnie, główną linią produktów CyberLinka jest aplikacja PowerDVD, programowy odtwarzacz filmów DVD. Aplikacja stanowi obecnie około 80 proc. sprzedaży firmy. W Europie program ma około 60-procentowy udział w rynku, w Stanach Zjednoczonych jest to około 50 proc., a na Tajwanie aż 70 proc.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.