CLOCKS CLOCKS 2.3

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

CLOCKS to prosta i bardzo wciągająca gra zręcznościowa na urządzenia z Androidem. To propozycja w sam raz na krótkie przerwy w pracy lub w zajęciach szkole albo na uczelni.

W grze dostajemy do dyspozycji blisko 100 plansz do pokonania. Sterujemy zegarami, które wyświetlają się na ekranie, a naszym zadaniem jest kolejne zestrzeliwanie zegarów sąsiadujących z naszym. Gdy trafimy, zegar znika, wtedy trzeba usunąć kolejne, aż wszystkie znikną z planszy i przejdziemy na kolejny poziom. Niecelny strzał oznacza zaś, że misja się nie udała i trzeba zaczynać od początku. Przegramy także wtedy, gdy wyczerpiemy czas przeznaczony na usunięcie wszystkich przeszkód. Sterowanie jest bardzo proste i intuicyjne, dlatego po zainstalowaniu gry można od razu zabrać się za zabawę.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera mikropłatności. Za kilka zł usuniemy reklamy i odblokujemy dodatkowe możliwości w rozgrywce. CLOCKS integrują się też z usługą Gry Google Play, co pozwala m.in. zapisywać postępy w rozgrywce w google'owej chmurze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!