r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CLZ Music 4.8.1

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów

CLZ Music to aplikacja dla kolekcjonerów płyt CD, DVD i winylowych. Aplikacji można używać tylko lokalnie lub synchronizując dane z chmurą i innymi programami producenta.

Galeria programu

Posiadane płyty można w CLZ Music wyszukiwać ręcznie lub skanując kody kreskowe z opakowań. Wyszukiwarka korzysta z Discogs i własnej bazy producenta. Odnalezione albumy można dodawać do kolekcji lub do listy życzeń, aplikacja daje też możliwość zapisywania płyt pożyczonych, wraz z danymi właściciela.

r   e   k   l   a   m   a

Kolekcję można przeglądać w postaci miniatur okładek lub listy albumów, także z podziałem na różne kryteria – rok wydania, ocenę, wydawcę, typ, nośnik bądź własne słowa kluczowe.

W CLZ Music za darmo można przechowywać dane dotyczące 100 płyt. Miejsce na kolejne można w każdej chwili dożywotnio dokupić. Za darmo można synchronizować dane z chmurą i zapisać tam kopię zapasową, a także umożliwić przeglądanie jej w programie Music Collector na Macu lub Windowsie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.