CM Launcher 3D CM Launcher 3D 5.97.0

Strona główna Android Personalizacja Launchery
Pobierz program
lub zeskanuj:

CM Launcher 3D to narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na zmodyfikowanie wyglądu systemu operacyjnego Android w swoim urządzeniu przenośnym, jak również sprawi, że będzie ono pracowało z większą wydajnością.

Za pomocą CM Launcher 3D możemy skorzystać z ponad 10 tysięcy motywów graficznych, dodatkowych pakietów ikon, tapet na pulpit, animowanych efektów i wielu innych nakładek, dzięki którym nasz smartfon lub tablet będzie wyróżniał się na tle pozostałych. Jeśli nie do końca odpowiada nam to, co proponują autorzy CM Launcher 3D, możemy sami zaprojektować nowe motywy graficzne, animowane tapety czy pakiety ikon.

CM Launched 3D zawiera także funkcję ukrywania i blokowania aplikacji, chroniąc tym samym prywatność użytkownika. Wybrane programy umieścimy w specjalnym folderze, zyskując do nich łatwy i szybki dostęp. Komfort użytkowania zapewni także funkcją automatycznego porządkowania aplikacji, dzięki której osoby dysponujące większą liczbą zainstalowanych programów będą mogły przypisać je do określonych katalogów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!