CMMS Maszyna NG 7.0

Strona główna Windows Firma Obsługa środków trwałych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program CMMS Maszyna należy do grupy systemów CMMS (Computerised Maintenance Management Systems) czyli systemów wspomagających utrzymanie ruchu.

Program jest systemem ekspertowym mającym na celu dostarczyć jak największą ilość informacji o parku maszynowym, wyposażeniu i pojazdach jak najszerszemu gronu osób zajmujących się utrzymaniem ruchu na poszczególnych szczeblach przedsiębiorstwa oraz wspomóc wymianę informacji między nimi. CMMS Maszyna koncentruje się na tworzeniu i kolejkowaniu harmonogramów czynności - tak okresowych jak i bieżących czy prewencyjnych oraz gromadzeniu pełnej historii awarii i eksploatacji wraz z ich szczegółowymi opisami.

CMMS Maszyna pozwala również na śledzenie wszelkich czynności formalnych związanych z parkiem maszynowym - takich np. jak badania UDT.

Uwaga!

  1. Program CMMS Maszyna jest rozbudowanym następcą programu Okresowe przeglądy maszyn.
  2. Wersja demo jest wersją jednostanowiskową z wypełnionym i zablokowanym rejestrem maszyn (nie można dodać nowych maszyn ani usunąć bądź zmodyfikować istniejących).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #10 27.03.2018 15:24

CMMS Maszyna na pewno dużo zrobił w popularyzacji programów typu CMMS w Polsce, jednak rozwój technologii sprawił, że naturalnie się zestarzał.
Jeśli ktoś szuka prostego, zarazem nowoczesnego programu wspierającego utrzymanie to polecam https://qrmaint.pl/
Mogę być trochę nieobiektywny dlatego polecam darmowy test ;)

  #9 19.06.2013 11:55

ostatnio trafiłem na super program klasy cmms nazywa się MESO CMMS i w dodatku jest wersja bezpłatna. Program który ma wszystkie funkcje jakie są potrzebne w naszym dziale maintenance (huta szkła) a których nie ma nawet w najdroższych systemach - dziwne ale prawdziwe. Szkoda że go nie ma na dobrych programach, chyba redakcji się już nie chce dodawać dobrych programów - lepsze są reklamy :" artykuł o tym programie jest tu http://www.utrzymaniemaszyn.pl

  #8 10.03.2012 20:05

W programie nie mogłem się połapać i znowu wróciłem do exela. Ludzie opanujcie się !

  #7 08.06.2011 15:46

Witam
Program CMMS Maszyna został napisany zupełnie od nowa - zapraszam do zapoznania się z nową wersją demo i materiałami na naszej stronie

  #6 12.05.2010 13:25

Witam,
Uważam osobiście że program jest dobry ma swoje ograniczenia, ale nie wymaga długiego szkolenia aby zacząć w nim pracować tylko samemu wystarczy troszke przysiedzieć. Przydałaby się funkcja umożliwiająca edycję każdego wpisu z poziomu administratora. Wdrożyłem ten program u siebie od zera i jak dotąd wiekszych problemów nie widzę. Nareszcie w prosty sposób wiem co i gdzie się dzieje. Pozdrawiam

  #5 12.04.2010 15:44

Błąd o którym koledzy piszą powstał przy pewnej modyfikacji programu i niestety poszedł w świat w pewnej ilości kopii.
Został jednak szybko naprawiony. Każdy dostał poprawkę – która wyszła zaraz po jego zidentyfikowaniu. Co do kontaktu – może się zdarzyć że nie odpiszę na maila ale jeszcze tak nie było żebym nie odebrał telefonu.

Co do przeskoku miedzy wersjami 3 a 5 - wersja 5 została napisana od nowa i nie miała być rewolucją. Wiem że są klienci którzy mają co do programu inne oczekiwania – no cóż, zacytuje podtytuł jednego artykułu który jakieś dwa-trzy lata temu ukazał się na łamach pisma Utrzymanie Ruchu – „Już za 10 tyś możesz mieć stanowisko systemu CMMS”

Wersja demo jest w pełni funkcjonalnym programem z limitem 100 uruchomień i każdy może ocenić czy jest to informatyczny dowcip. Mam już ponad 1000 klientów, często klientów, często są to bardzo duże firmy które stać na duże systemy a mimo to pracują na moim programie i za dowcip go nie uważają.


  #4 07.04.2010 11:49

Muszę zgodzić się z P. Rydzu_ir. Jeżeli prawie każdy użytkownik może sobie ustalić poziom dostępu, to jest to żenujące.

  #3 29.03.2010 16:26

Każdy produkt - czy to sprzęt czy oprogramowanie jest wart tyle ile użytkownik potrafi z niego wycisnąć. To pod adresem Rydzu_ir.
Ten program wprowadzałem w firmie , która corocznie przechodziła audyt pod kątem ISO i audytor był zachwycony. Cóż tu więcej powiedzieć. Pozdrawiam dowcipnisiów , a szczególnie tych informatycznych.
P.S. Mam jednak wielkie zastrzeżenia do autora programu. Bo przeskok pomiędzy wersjami 3.XX, a 5.05 jest raczej kosmetyczny.

  #2 03.03.2010 21:07

Mamy taki program u siebie w pracy. Uważam go za informatyczny dowcip

  #1 08.06.2009 10:46

do momentu zakupu programu wszystko ok. później w razie problemów kontakt urywa się!!!
nie działa jeden z modułów programu w wersji sieciowej. pracownicy zgłaszający mogą podawać się jako dowolne osoby. mam problem z tym programem i z kontaktem!