CMMS Maszyna NG 7.0

Strona główna Windows Firma Obsługa środków trwałych
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program CMMS Maszyna należy do grupy systemów CMMS (Computerised Maintenance Management Systems) czyli systemów wspomagających utrzymanie ruchu.

Program jest systemem ekspertowym mającym na celu dostarczyć jak największą ilość informacji o parku maszynowym, wyposażeniu i pojazdach jak najszerszemu gronu osób zajmujących się utrzymaniem ruchu na poszczególnych szczeblach przedsiębiorstwa oraz wspomóc wymianę informacji między nimi. CMMS Maszyna koncentruje się na tworzeniu i kolejkowaniu harmonogramów czynności - tak okresowych jak i bieżących czy prewencyjnych oraz gromadzeniu pełnej historii awarii i eksploatacji wraz z ich szczegółowymi opisami.

CMMS Maszyna pozwala również na śledzenie wszelkich czynności formalnych związanych z parkiem maszynowym - takich np. jak badania UDT.

Uwaga!

  1. Program CMMS Maszyna jest rozbudowanym następcą programu Okresowe przeglądy maszyn.
  2. Wersja demo jest wersją jednostanowiskową z wypełnionym i zablokowanym rejestrem maszyn (nie można dodać nowych maszyn ani usunąć bądź zmodyfikować istniejących).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!