CPU TrueSpeed CPU TrueSpeed 1.8.1.860

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CPU TrueSpeed to kolejne niewielkie i bardzo proste narzędzie przeznaczone do monitorowania w czasie rzeczywistym częstotliwości pracy procesora. Bardzo dobrze radzi sobie ono zarówno ze starszymi, jak również najnowszymi jednostkami CPU Intela i AMD.

Obsługa programu nie należy do skomplikowanych - wystarczy, że uruchomimy CPU TrueSpeed i od razu uzyskamy informacje o szybkości naszego procesora. Narzędzie dostarcza również szczegółowych informacji o zamontowanej w komputerze/laptopie jednostce CPU, wspieranych przez niego technologii, a jego największym atutem jest duża precyzja pomiarów (nawet do 0,00001MHz).

Gromadzone przez CPU TrueSpeed dane możemy zapisać w postaci raportu na dysku twardym, wysłać za pośrednictwem wiadomości e-mail lub skopiować do systemowego schowka.

Kluczowe cechy CPU TrueSpeed:

  • niewielki rozmiar i bardzo prosta obsługa
  • precyzyjny pomiar częstotliwości pracy CPU
  • szczegółowe informacje o procesorze i wspieranych technologiach
  • generowanie raportu na podstawie zebranych danych

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!