CPUBalance Pro 1.0.0.72

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CPUBalance to narzędzie służące do optymalizacji działania procesora. Dzięki niemu możemy zwiększyć wydajność komputera w codziennej pracy.

Opisywany program wykorzystuje autorskie rozwiązane zwane ProBalance, które zajmuje się analizowaniem uruchomionych procesów w taki sposób, by wykorzystywały one CPU tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Oznacza to, że CPUBalance potrafi zwolnić moc obliczeniową naszego procesora, kiedy ten znajduje się pod obciążeniem (np. w trakcie edytowania filmów).

ProBalance to testowana od 2002 roku technologia, która sprawia, że po uruchomieniu CPUBalance system operacyjny Windows jest znacznie bardziej responsywny niż w standardowych warunkach. Jest to szczególnie odczuwalne w sytuacjach, kiedy pracujemy na komputerze dokonując skomplikowanych obliczeń czy też innych działań, które wykorzystują całą moc procesora.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Kisielek   12 #1 14.05.2018 22:34

W 2002 roku to miało sens jak były procesory 1 rdzeniowe. Teraz 4 to minimum więc problem praktycznie nie istnieje. Jak posiadasz mniej niz 4 to.. cóż :P Masz przestarzały sprzęt na te czasy. Taka prawda, działa ale... ;)