CPUBalance Pro CPUBalance Pro 1.0.0.86

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CPUBalance to narzędzie służące do optymalizacji działania procesora. Dzięki niemu możemy zwiększyć wydajność komputera w codziennej pracy.

Opisywany program wykorzystuje autorskie rozwiązane zwane ProBalance, które zajmuje się analizowaniem uruchomionych procesów w taki sposób, by wykorzystywały one CPU tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Oznacza to, że CPUBalance potrafi zwolnić moc obliczeniową naszego procesora, kiedy ten znajduje się pod obciążeniem (np. w trakcie edytowania filmów).

ProBalance to testowana od 2002 roku technologia, która sprawia, że po uruchomieniu CPUBalance system operacyjny Windows jest znacznie bardziej responsywny niż w standardowych warunkach. Jest to szczególnie odczuwalne w sytuacjach, kiedy pracujemy na komputerze dokonując skomplikowanych obliczeń czy też innych działań, które wykorzystują całą moc procesora.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!