CPU-M Benchmark CPU-M Benchmark 1.6

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CPU-M Benchmark to niewielka aplikacja do testowania procesorów.

Działanie programu opiera się na bardzo prostej zasadzie. Z poziomu głównego okna CPU-M Benchmark wystarczy określić liczbę wątków i rdzeni (domyślnie jeden wątek i wszystkie rdzenie), a następnie kliknąć przycisk „start benchmark test”. Wyniki zostaną przedstawione po chwili w formie punktowej. Narzędzie ukazuje ponadto stopień wykorzystania CPU i pamięci operacyjnej. Oprócz tego znajdziemy w nim dodatkowe, zaawansowane opcje ukazujące właściwości posiadanego procesora i RAM-u.

CPU-M Benchmark zawiera także historię przeprowadzonych testów. Możemy się więc zapoznać z wynikami, jakie udało nam się uzyskać w przeszłości. Co istotne, poszczególne rezultaty przedstawiono w formie czytelnej tabeli, z której dowiemy się, czy testowaliśmy cały procesor, czy też jedynie wybrane rdzenie lub wątki, a także – rzecz jasna – przypomnimy sobie wynik punktowy wcześniejszego benchmarka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!