reklama

CRM plus 7.0.0

Strona główna Windows Firma Zarządzanie relacjami z klientami CRM
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CRM plus to program, którego funkcjonalność dalece wykracza poza to co sugeruje jego nazwa.

Głównym składnikiem programu jest naturalnie moduł do zarządzania relacjami z klientami (CRM), który umożliwia m.in. rejestrowanie danych klientów, określanie ich statusów, wyszukiwanie przy pomocy różnych filtrów, automatyczne powiadamianie o zaplanowanych kontaktach, dostęp do najróżniejszych zestawień, automatyczny podgląd stanu zadłużenia dla pracowników działów sprzedaży itd.

To co wyróżnia CRM plus to dodatkowe i w pełni funkcjonalne moduły, umożliwiające wystawienie faktur i paragonów (również na drukarce fiskalnej), obsługę magazynu, prowadzenie Rejestrów VAT oraz Księgi Przychodów i Rozchodów. Sprawia to, że program od strony funkcjonalnej bardziej przypomina pakiet do prowadzenia firmy niż narzędzie klasy CRM.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 21.03.2016 16:17

Jak dla mnie bardzo oporny. Nic specjalnego. Szata graficzna jest ok i faktycznie przyjemnie się na nią patrzy, ale co mi po wyglądzie, jak funkcjonalność jego zerowa. Może go kiedyś dopracują. Póki co polecę lepiej http://www.systim.pl, właśnie go użytkuje i naprawdę nie widze póki co żadnych błędów w przeliczeniach itd. Wszystko śmiga.

  #3 29.03.2013 13:11

Beznadziejny program,zawiera błędy,które utrudniają pracę na nim.Bardzo utrudniony kontakt z firmą,nie potrafią pomóc,przekładają terminy,a w rezultacie twierdzą,że lepiej zakupić inny program...

  #2 07.10.2011 13:11

NIE POLECAM!!!!!!!!!!! Używam program od kilku miesięcy i tak strasznego programu nie widziałem, tabliczkę mnożenia dzieci lepiej znają w szkole jak autorzy tego programu zwykły przelicznik np. 10x 10 na fakturze wychodzi 99,98 ??????????

  #1 18.12.2006 13:26

Program zrobiony ładnie, staranna szata graficzna sprawia,że użytkuje się go naprawdę przyjemnie.
Oferowane moduły sprawiają,że oferuje jest on przydatny dla firmy handlowej. Jednakże ma też kilka znaczących wad,które istotnie obniżają jego ocenę.Przede wszystkim to brak obsługi korespondencji seryjnej oraz brak możliwości eksportu bazy do zewnętrzenego pliku.Wszystkie dane przechowywane są w pliku .mdb,z którym jednak nie da się nic zrobić.
Tak więc program jest kompatybilny wyłącznie sam ze sobą.

reklama