r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CRM za darmo

Strona główna Aktualności

Dziś publikujemy ciekawy program przeznaczony dla małych firm. CeReM Personal to bezpłatny, polski program klasy CRM (Customer Relationship Managment). Podstawowym zadaniem aplikacji jest ułatwienie efektywnej współpracy z klientami. Program ten jest przeznaczony dla wszystkich osób zaangażowanych w pozyskiwanie klientów oraz systematyczną współpracę z nimi. Bezpłatna wersja CeReM Personal przeznaczona jest do obsługi przez jednego użytkownika.

Programy klasy CRM stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju zwłaszcza wśród firm handlowych, są to jednak zwykle drogie aplkacje, trudno dostępne dla małych przedsiębiorców, CeReM Personal może się sprawdzić zwłaszcza w firmach zatrudniających jednego handlowca, bądź osobę odpowiedzialną za kontakty z klientami.

Jest także niespodzianka! Dzięki uprzejmości autora, Jarosława Jankowskiego, możemy udostępnić naszym czytelnikom specjalnie przygotowaną wersję aplikacji dla potrzeb vortalu. Wersja dostępna w serwisie charakteryzuje się uproszczonym systemem bezpłatnej rejestracji.

Zapraszamy do pobierania w dziale: PROGRAMY -> Firma -> Programy wspomagające zarządzanie

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.