CRM za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś publikujemy ciekawy program przeznaczony dla małych firm. CeReM Personal to bezpłatny, polski program klasy CRM (Customer Relationship Managment). Podstawowym zadaniem aplikacji jest ułatwienie efektywnej współpracy z klientami. Program ten jest przeznaczony dla wszystkich osób zaangażowanych w pozyskiwanie klientów oraz systematyczną współpracę z nimi. Bezpłatna wersja CeReM Personal przeznaczona jest do obsługi przez jednego użytkownika.

Programy klasy CRM stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju zwłaszcza wśród firm handlowych, są to jednak zwykle drogie aplkacje, trudno dostępne dla małych przedsiębiorców, CeReM Personal może się sprawdzić zwłaszcza w firmach zatrudniających jednego handlowca, bądź osobę odpowiedzialną za kontakty z klientami.

Jest także niespodzianka! Dzięki uprzejmości autora, Jarosława Jankowskiego, możemy udostępnić naszym czytelnikom specjalnie przygotowaną wersję aplikacji dla potrzeb vortalu. Wersja dostępna w serwisie charakteryzuje się uproszczonym systemem bezpłatnej rejestracji.

Zapraszamy do pobierania w dziale: PROGRAMY -> Firma -> Programy wspomagające zarządzanie

© dobreprogramy
s