r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CSR Racing 1.1.3

Strona główna Mac Gry Wyścigi

CSR Racing to przeniesiona na macOS wersja świetnej, mobilnej gry, w której zadaniem gracza jest ściganie się na ćwierć mili. Gra zawiera licencjonowane modele samochodów różnych marek, ma świetną oprawę graficzną i bogaty dźwięk.

W CSR Racing można się ścigać samochodami BMW, Audi, Chevroleta, Dodge'a, Forda, GM, McLarena, Mini Pagani i Nissana. W miarę wygrywania wyścigów i zarabiania pieniędzy można samochodu ulepszać i oczywiście malować.

Sterowanie w grze jest bardzo proste. Należy wprowadzić silnik na odpowiednie obroty na starcie, a potem w odpowiednim momencie zmieniać biegi, a na wyższych poziomach uruchamiać różne systemy pomocnicze. Gra jest bardzo prosta, ale wciągająca.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

CSR Racing na weekend – wiele się może zdarzyć na ćwierć mili

17
01.10.2016  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy CSR Racing – prawdziwą gratkę dla fanów szybkich, efektownych fur i mocnego odejścia ;-). CSR Racing to darmowe, wciągające i niezwykle dynamiczne wyścigi równoległe (drag racing), w których gracze rywalizują ze sobą na ćwierć mili. Tytuł dostępny jest także dla systemu macOS, a także na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. W grze znajdują się bardzo dobrze odwzorowane najlepsze i najbardziej okazałe modele samochodów licencjonowane przez McLarena, Bugatti, Aston Martin, Ferrari, BMW, Audi i wielu innych świetnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.