CSR Racing

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

CSR Racing to wciągająca i dynamiczna gra wyścigowa, w której gracze ścigają się na ćwierć mili w wyścigach równoległych (drag racing). Rozgrywki są krótkie, więc można bawić się w różnych sytuacjach. Rozgrywka toczy się z innymi graczami przez sieć, trzeba też pokonać sterowanych przez komputer członków gangów, by zdobyć pozycję lidera.

W grze znajdują się świetnie odwzorowane modele dobrze znanych samochodów, licencjonowane przez McLarena, Bugatti, Aston Martin, Ferrari, BMW, Audi i wielu innych. W miarę wygrywania kolejnych wyścigów, gracz zarabia pieniądze, które może przeznaczyć na kupowanie coraz mocniejszych samochodów i ulepszanie ich silnika, opon, skrzyni biegów, układu wydechowego i uzupełnianie paliwa.

Sterowanie jest bardzo proste i dobrze sprawdza się na ekranie dotykowym, nieco gorzej z myszką i klawiaturą. Grafika jest bardzo dynamiczna i estetyczna.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

CSR Racing na weekend – wiele się może zdarzyć na ćwierć mili

17
01.10.2016  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy CSR Racing – prawdziwą gratkę dla fanów szybkich, efektownych fur i mocnego odejścia ;-). CSR Racing to darmowe, wciągające i niezwykle dynamiczne wyścigi równoległe (drag racing), w których gracze rywalizują ze sobą na ćwierć mili. Tytuł dostępny jest także dla systemu macOS, a także na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. W grze znajdują się bardzo dobrze odwzorowane najlepsze i najbardziej okazałe modele samochodów licencjonowane przez McLarena, Bugatti, Aston Martin, Ferrari, BMW, Audi i wielu innych świetnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
X-Ray1970   11 #1 01.10.2016 15:50

Wymagania systemowe:
System operacyjny Windows 10, Windows 8.1, Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1, Windows Phone 8

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie