r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CSR Racing 4.0.2

Strona główna iOS Gry Wyścigi

CSR Racing specyficzne wyścigi samochodowe należące z gatunku drag racing. W przeciwieństwie do normalnych wyścigów tutaj nasze zadanie ogranicza się w większości do odpowiedniej zmiany biegów w pojeździe.

W grę wprowadza nas krótki samouczek. Tłumaczy zasady wyścigów oraz kierowania pojazdem. Specyfika gry sprawia, że nie musimy martwić się o skręcanie i utrzymanie na torze. Jedyne co musimy opanować to wspomnianą już wcześniej zmianę biegów. CSR Racing posiada rozbudową kampanię. Jej klimat i fabuła mogą budzić skojarzenia z filmami pokroju Szybcy i Wściekli.

r   e   k   l   a   m   a

Za wygrane pieniądze kupujemy nowe samochody, bądź też ulepszamy już posiadane. Mocną stroną gry są licencje na pojazdy. CSR Racing oferuje 86 prawdziwych i świetnie odwzorowanych samochodów. Niestety zakup każdego bez posiłkowania się mikropłatnościami to zadanie niemal nieosiągalne. Podobnie irytuje limit paliwa, który co pewien czas musimy regenerować, bądź też zapłacić za jego szybkie odnowienie.

CSR Racing potrafi bawić jako pozycja darmowa. Musimy jednak liczyć się z tym, że nie zdobędziemy wszystkich pojazdów, a co pewien czas będą nas czekały przymusowe przerwy. Godząc się na to otrzymamy bardzo dobrze wykonane i widowiskowe wyścigi. Gra wspiera synchronizację z Facebookim,dzięki której możemy zdobyć dodatkowe środki. .

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

CSR Racing na weekend – wiele się może zdarzyć na ćwierć mili

17
ROZRYWKA 01.10.2016 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy CSR Racing – prawdziwą gratkę dla fanów szybkich, efektownych fur i mocnego odejścia ;-). CSR Racing to darmowe, wciągające i niezwykle dynamiczne wyścigi równoległe (drag racing), w których gracze rywalizują ze sobą na ćwierć mili. Tytuł dostępny jest także dla systemu macOS, a także na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. W grze znajdują się bardzo dobrze odwzorowane najlepsze i najbardziej okazałe modele samochodów licencjonowane przez McLarena, Bugatti, Aston Martin, Ferrari, BMW, Audi i wielu innych świetnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.