CSR Racing 2 CSR Racing 2 2.18.1

Strona główna Android Gry Wyścigi
Pobierz program
lub zeskanuj:

CSR Racing 2 to darmowa gra wyścigowa, która wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Choć produkcja jest bezpłatna, w toku zabawy możemy natknąć się na obecność mikropłatności pozwalających na zakup dodatków za prawdziwe pieniądze.

Poza opcją rywalizacji przeciwko sztucznej inteligencji, CSR Racing 2 umożliwia także zabawę z innymi graczami z całego świata. W obu tych wariantach rozgrywki nie mamy niestety pełnej kontroli nad samochodem. By wystartować, musimy wciskać pedał gazu, a następnie monitorować obrotomierz w celu zmiany biegów w odpowiednim momencie. Pod tym względem opisywany tytuł może budzić skojarzenia z platformówkami typu „auto-runner”.

CSR Racing 2 oddaje do dyspozycji całą gamę super szybkich, wiernie odwzorowanych pojazdów, w tym między innymi LaFerrari, McLaren P1 i Koenigsegg One:1. Znajdziemy tu również legendarne auta, takie jak np. Saleen S7 Twin Turbo, Lamborghini Countach LP 5000 Quattrovalvole, 1969 Pontiac GTO The Judge i Aston Martin DB5. Nie wszystkie są dostępne od razu, bowiem gra wymaga zarobienia odpowiednich funduszy, które przeznaczymy na zakup kolejnych maszyn.

W przypadku CSR Racing 2 na uwagę zasługuje dostęp do wielu opcji w zakresie dostosowywania wyglądu pojazdów. Możemy zmieniać kolor lakieru, modyfikować felgi, zaciski hamulcowe, a nawet wzbogacać wygląd maszyny licznymi naklejkami oraz pomysłowymi tablicami rejestracyjnymi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!