CSearcher CSearcher 1.5.5.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Csearcher to bardzo przydatne narzędzie, które z powodzeniem może zastąpić tradycyjną wyszukiwarkę plików w Eksploratorze Windows. Jego cechą kluczową jest szybkość działania i fakt, że nie wykorzystuje indeksowania plików.

Jeśli zamierzamy przeszukać dysk twardy w poszukiwaniu rozmaitych dokumentów, zdjęć, materiałów wideo czy jakichkolwiek innych danych, musimy liczyć się z tym, że Eksplorator Windows po pierwsze nie zawsze odnajdzie wskazane pliki, a po drugie w trakcie przeprowadzania tej operacji zużyje dużo pamięci operacyjnej. W tej sytuacji z pomocą przychodzi Csearcher, który nie dość, że działa sprawniej, to dodatkowo oferuje szereg funkcjonalności, jakich próżno szukać w popularnych "okienkach".

Za pomocą Csearcher możemy odnaleźć nie tylko pojedyncze pliki, ale także całe foldery. Ponadto narzędzie pozwala odnaleźć dokumenty z konkretną frazą czy też wedle innych kategorii (np. na podstawie rozmiaru lub daty utworzenia), umożliwia filtrowanie wyników, porównywanie plików, zawiera dostęp do historii wyszukiwania, a także oferuje możliwość wyeksportowania rezultatów do osobnych plików w formacie XML, CSV lub HTML czy też zapisywanie kryteriów wyszukiwania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!