r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CSearcher 1.5.4.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Csearcher to bardzo przydatne narzędzie, które z powodzeniem może zastąpić tradycyjną wyszukiwarkę plików w Eksploratorze Windows. Jego cechą kluczową jest szybkość działania i fakt, że nie wykorzystuje indeksowania plików.

Jeśli zamierzamy przeszukać dysk twardy w poszukiwaniu rozmaitych dokumentów, zdjęć, materiałów wideo czy jakichkolwiek innych danych, musimy liczyć się z tym, że Eksplorator Windows po pierwsze nie zawsze odnajdzie wskazane pliki, a po drugie w trakcie przeprowadzania tej operacji zużyje dużo pamięci operacyjnej. W tej sytuacji z pomocą przychodzi Csearcher, który nie dość, że działa sprawniej, to dodatkowo oferuje szereg funkcjonalności, jakich próżno szukać w popularnych "okienkach".

r   e   k   l   a   m   a

Za pomocą Csearcher możemy odnaleźć nie tylko pojedyncze pliki, ale także całe foldery. Ponadto narzędzie pozwala odnaleźć dokumenty z konkretną frazą czy też wedle innych kategorii (np. na podstawie rozmiaru lub daty utworzenia), umożliwia filtrowanie wyników, porównywanie plików, zawiera dostęp do historii wyszukiwania, a także oferuje możliwość wyeksportowania rezultatów do osobnych plików w formacie XML, CSV lub HTML czy też zapisywanie kryteriów wyszukiwania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.