Cabinet BETA Cabinet BETA 1.9.8.1

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cabinet BETA to menadżer plików na urządzenia z Androidem, wykonany wg wytycznych google'owego języka Material Design.

Zaletą programu jest jego prostota. Cabinet praktycznie od razu po zainstalowaniu na smartfonie lub tablecie jest gotowy do pracy. Użytkownik nie musi wstępnie konfigurować aplikacji lub przeklikiwać się przez gąszcz ustawień. Program od razu działa tak, jak powinien.

Za pomocą Cabinet BETA możemy przeglądać, kopiować lub usuwać pliki z urządzenia. Aplikacja pozwala też udostępniać je do innych usług, np. do aplikacji e-mailowej lub dysków w chmurze. Cabinet umożliwia też zarządzanie plikami na karcie SD, jeśli posiadamy taką w smartfonie, daje też dostęp do trybu Root, jeśli nasze urządzenie jest zrootowane.

Twórca programu Cabinet BETA pozostawił użytkownikom swobodę w konfigurowaniu wyglądu aplikacji i możemy wybrać jeden z kilku kolorów, który będzie dominującym na ekranie głównym aplikacji. Program jest dostępny za darmo i w wersji beta, przez co zdarzają się w nim drobne błędy. Okazjonalnie występuje np. brak możliwości zapisania pliku ze strony internetowej na karcie SD. Aplikacja jest jednak często aktualizowana, więc najczęściej zgłaszane usterki powinny być na bieżąco usuwane z kolejnych wersji programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!